Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Wrocław: Już w sobotę 9 kwietnia dzień otwarty w Nowej Papierni!

Wrocław: Już w sobotę 9 kwietnia dzień otwarty w Nowej Papierni!

Jak prezentuje się gotowy loft w odrestaurowanej fabryce papieru? Jak wygląda soft loft wykończony w unikatowym stylu Ultra Nova. Przyjdź, przekonaj się osobiście i sięgnij po 40 tys. zł rabatu. Już w sobotę 9 kwietnia dzień otwarty w Nowej Papierni!

W sobotę w godz. 10-14 zapraszamy do Nowej Papierni na ul. T. Kościuszki 142B/2. Będzie można obejrzeć pofabryczne budynki, w których powstały lofty, a także pokazowy soft loft zrealizowany w budynku New Line.

Soft loft ma 46 mkw. powierzchni i ponadprzeciętną wysokość. Został wykończony w standardzie Ultra Nova High Basic – to wysoka jakość wykonania z wykorzystaniem oryginalnych materiałów dostępnych w Nowej Papierni.

Tego dnia zaoferujemy też duże rabaty na zakup mieszkania – nawet 40 tys. zł.

To nie koniec atrakcji. O godzinie 13 w jednym z naszych loftów odbędzie się wykład o tym, jak osiągnąć styl loftowy w mieszkaniu. Opowiedzą o tym wrocławskie blogerki z „Pani to potrafi”

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

[googlemap title=’Nowa Papiernia' width=780 height=300 zoom=14]Wrocław, Kościuszki 142, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP