Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » Dom w spokojnej okolicy…

Dom w spokojnej okolicy…

Dom w zabudowie szeregowej wznoszony w nowoczesnej technologii szkieletowej, z uwzględnieniem zasad energooszczędnego budownictwa, zagwarantuje przyszłym mieszkańcom wysoki komfort życia.

Kameralny kompleks domów jednorodzinnych realizowanych w zabudowie szeregowej w podkrakowskiej Skawinie przy ulicy Mikołaja Kopernika, powstaje w miejscu, którego dominantę stanowi zabudowa jednorodzinna. Jest to propozycja, która powinna zadowolić wszystkich marzących o życiu w niewielkiej odległości od stolicy Małopolski w lokalizacji charakteryzującej się niewielkim natężeniem ruchu, z dala od zabudowy wielkomiejskiej. Budynki wznoszone w nowoczesnej technologii domów szkieletowych, z uwzględnieniem zasad energooszczędnego budownictwa, łączą w sobie wszystkie te elementy, gwarantując przyszłym mieszkańcom wysoki komfort życia.

Na kompleks składa się 5 domów w zabudowie szeregowej – każdy z nich liczy ok. 105 mkw. powierzchni użytkowej, w których zastosowany został wyraźny podział na strefę dzienną – parter i nocną – poddasze. Na parterze każdej części zaplanowane zostały między innymi: kuchnia otwarta na obszerny salon z wyjściem na taras, gabinet i WC. Na poddaszu, zaprojektowane zostały dwa pokoje, łazienka i pomieszczenie rekreacyjne. Dodatkowo do każdego budynku dostępnego w ofercie inwestora – firmy Stalowe Domy s.c. – przylega ogródek i podjazd na samochody.

Dla przyszłych mieszkańców kompleksu istotna powinna być technologia, na którą zdecydował się inwestor podczas realizacji inwestycji. To właśnie ona w przyszłości będzie mieć bezpośrednie przełożenie na obniżenie kosztów eksploatacji budynków. Ściany zewnętrzne wykonane zostały w konstrukcji szkieletowej stalowej z wypełnieniem pianką poliuretanową, do ogrzewania wnętrz wykorzystywany będzie kocioł gazowy kondensacyjny. Wentylację budynku zaplanowano jako mechaniczną z odzyskiem, co poprzez ograniczenie strat ciepła wpłynie na podwyższenie standardu energetycznego budynku.

Nabywców, którzy planują zakup nieruchomości finansować kredytem hipotecznym, ucieszy zapewne informacja, że inwestycja Stalowe Domy spełnia wymagania programu „Mieszkanie dla Młodych”.

 

strona inwestora

 

[googlemap title=’Stalowe Domy' width=780 height=300 zoom=14]Skawina, Mikołaja Kopernika, Poland[/googlemap]

Zobacz również

TOP