Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » M&S Okna i Drzwi w gronie Diamentów Forbesa 2016

M&S Okna i Drzwi w gronie Diamentów Forbesa 2016

Polski producent drewnianych okien i drzwi – firma M&S Okna i Drzwi – znalazła się w zaszczytnym gronie „Diamentów Forbesa 2016”. Ten prestiżowy ranking obejmuje przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatnich trzech lat najbardziej dynamicznie powiększały swoją wartość.

 

M&S Okna i Drzwi należy do grupy MS więcej niż OKNA, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Spółka zajmująca się produkcją okien i drzwi drewnianych, zatrudnia obecnie ponad 180 pracowników (wysokospecjalistyczna kadra pracownicza wzmocniona doświadczoną grupą inżynierów i technologów). Jej park maszynowy składa się z zaawansowanych technicznie centrów obróbczych, automatycznych linii CNC i zautomatyzowanych lakierni.

 

Firma jest otwarta na nowe wyzwania – nieustannie stawia na rozwój i innowacje, co pozwala jej zaspokajać różnorodne potrzeby klientów. Oferuje właściwie wszystkie możliwe rozwiązania – od najbardziej popularnych okien, przez skomplikowane harmonijkowe drzwi tarasowe, po tworzone na indywidualne zlecenia systemy okienne, dedykowane ściśle na konkretne rynki i dla konkretnych partnerów handlowych.

 

Od momentu powstania, przedsiębiorstwo dzięki konsekwentnej realizacji obranej strategii, ciężkiej pracy i inwestycji w badania naukowe, które przekuwa w innowacyjne rozwiązania – zdobywa zaufanie partnerów i klientów. Wyróżnienie magazynu Forbes – przyznanie firmie M&S Okna i Drzwi tytułu „Diamentu” jest dowodem na to, że obrany przed latami kierunek rozwoju okazał się słuszny.

 

Obecnie, poza M&S Okna i Drzwi sp. z o.o., w skład Grupy MS więcej niż OKNA wchodzą dwie wyspecjalizowane spółki – M&S Pomorska Fabryka Okien sp. z o.o. i Projekt +2000 sp. z o.o zajmująca się produkcją klejonki z drewna sosnowego. W przedsiębiorstwach tych, w których udział polskiego kapitału wynosi 100%, zatrudnienie znajduje obecnie około 500 osób. Okna i drzwi przez nie produkowane – zróżnicowane pod względem budowy, zastosowanych materiałów i rozwiązań – dostępne są na polskim rynku i zagranicą – między innymi w Niemczech, Francji, Holandii, Włoszech, a także w Skandynawii i Kanadzie.

 

Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest co roku zgodnie z zasadami szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Redakcja miesięcznika bierze pod uwagę wyniki finansowe oraz wartość majątku przedsiębiorstwa. Uwzględniane są takie parametry jak: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje. Przedsiębiorstwa oceniane są w trzech kategoriach stworzonych według poziomu przychodu (5-50 mln zł, 50-250 mln zł i powyżej 250 mln zł).

 

Tradycją jest, że po ogłoszeniu wyników rankingu „Diamenty Forbesa” odbywa się cykl spotkań regionalnych z prezesami i właścicielami czołowych firm. Uroczyste gale odbywać się będą w największych polskich miastach od stycznia do czerwca 2016 roku.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona firmy[/usersultra_protect_content]

 

Profundo PR:
Katarzyna Stanik
tel. kom. 512 221 790
e-mail: k.stanik@profundo.pl

Kwestie techniczne:
Szymon Martysz
e-mail: sz.martysz@profundo.pl

Dział marketingu MS:
Kinga Potocka
tel. kom. 606 393 802
e-mail: k.potocka@ms.pl

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP