Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Osiedle 7 życzeń – Jeszcze kilka gotowych mieszkań czeka na Ciebie!

Osiedle 7 życzeń – Jeszcze kilka gotowych mieszkań czeka na Ciebie!

Acar Developer Sp. z o. o. ma jeszcze kilka gotowych mieszkań. Następna ich porcja zostanie oddana do użytkowania w sierpniu 2016. Deweloper zaprasza do nowego biura na terenie inwestycji!

Osiedle 7 życzeń to kameralny kompleks willi miejskich powstający z myślą o tych klientach którzy doceniają piękno wokół siebie, chcą być dumni z zakupionego mieszkania  a równocześnie zapłacić bardzo przystępną cenę. W aktualnej ofercie mamy mieszkania już od 180 000 PLN.

Nowoczesna, a zarazem klasyczna architektura niewielkich budynków dobrze wpisuje się w sąsiedztwo jednorodzinnej zabudowy i charakteryzuje się stonowaną kolorystyką utrzymaną w tonacji kremu, szarości, drewna calvados i antracytu. Lekkości nadają jej duże przeszklenia i narożne tarasy.

Oryginalna aranżacja terenów wspólnych, w szczególności dotycząca architektury zieleni, w ramach której Inwestor zasadzi  wiele drzew i roślin ozdobnych, jak również ciekawie zaprojektowane oświetlenie podkreślą nowoczesną estetykę i kameralny charakter osiedla .

Najmłodsi mieszkańcy osiedla będą mieć do dyspozycji ogrodzony plac zabaw w przyjaznym otoczeniu zieleni.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']Strona inwestora[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Osiedle 7 życzeń' width=600 height=300 zoom=14]Kraków, Stawowa 157, Poland[/googlemap]

 

 

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP