Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Dni Otwarte w Atrium Geo w Katowicach

Dni Otwarte w Atrium Geo w Katowicach

Grupa Deweloperska GEO zaprasza na Dni Otwarte w inwestycji Atrium Geo, które już 21 i 22 listopada odbędą się przy ulicy ul. Rolnej 17b/2 w Katowicach. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w dobrze skomunikowanej, bogatej w infrastrukturę części Katowic, będą miały okazję obejrzeć osiedle oraz dostępne w ofercie lokale. Dla, tych którzy zdecydują się na zakup własnego „M”, przygotowano specjalną promocję.

Atrium Geo to inwestycja zlokalizowana na granicy dzielnic Brynów i Ligota. Podzielone na dwa etapy prace dobiegły końca w 2015 roku. Budynki są już gotowe do zamieszkania, a na nabywców czeka ostatnie 40 mieszkań w budynku B.

Projektując osiedle, naszym głównym celem było stworzenie wygodnego miejsca przyjaznego lokatorom. Chcieliśmy też, aby  komponowało się z niską zabudową okolicy. Postawiliśmy na kameralność. Atrium Geo to dwa czteropiętrowe budynki, posiadające łącznie 120 mieszkań – wyjaśnia Marcin Zaremba-Śmietański, członek zarządu operacyjnego w Grupie Deweloperskiej GEO.

Czekające na nabywców lokale to mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 43,45 do 55,83 m2 oraz 3-pokojowe, o metrażu od 68,80 do 74,91 m2. Ceny rozpoczynają się już od 4550 zł za metr. Lokale, jak również przestrzenie wspólne, będzie można obejrzeć podczas zaplanowanych na weekend 21-22 listopada Dni Otwartych.
W godzinach od 10.00 do 15.00, a w niedzielę do 13.00, na gości będą czekali eksperci Geo, którzy przedstawią inwestycję i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wszyscy, którzy podczas wydarzenia zdecydują się na zakup mieszkania, będą mogli skorzystać z dodatkowej zniżki w wysokości 10 i 15 tys. zł, przyznawanej odpowiednio do mieszkań 2- i 3-pokojowych. Ponadto, dla nabywców przygotowano prezenty w postaci tabletów.

Budynki A i B otaczają dostępny tylko dla mieszkańców dziedziniec, któremu cała inwestycja zawdzięcza nazwę. Jest to miejsce wypoczynku, na którym przygotowano także plac zabaw dla najmłodszych. Poza tym do mieszkań, w zależności od piętra, przypisane są ogródki przydomowe, tarasy i balkony.

Z myślą o zmotoryzowanych lokatorach zaplanowano podziemny parking, a dla gości przygotowano miejsca postojowe na zewnątrz. Dla komfortu mieszkańców w obu budynkach znajduje się winda.

Dużym plusem osiedla jest także jego lokalizacja. Atrium Geo ma bardzo dobre połączenie z centrum miasta i aglomeracją śląską – mowa zarówno o sieci dróg, jak i dostępności komunikacji miejskiej. W okolicy znajdują się także szkoły, apteki i inne ważne punkty użyteczności publicznej. Dużą popularnością wśród mieszkańców cieszy się położony w okolicy Park Kościuszki, miejsce idealne na spacery z rodziną czy uprawianie sportu.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona dewelopera[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Atrium Geo' width=600 height=300 zoom=14]Katowice, Rolna 17B, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP