Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » Lipki Park – Zakopane

Lipki Park – Zakopane

Lipki Park

Lipki Park to kompleks pięciu budynków przy ul. Za Strugiem, położonych u podnóża wzgórza Lipki, leżącego nieopodal centrum Zakopanego. Pomysłodawcą inwestycji jest SUN & SNOW RESORTS – Zakopane Sp. z o.o. Sp.k.

 

Masywne Pasmo Giewontu, u stóp którego rozciąga się wzgórze Lipki, góruje nad całą nieruchomością, wypełniając sobą okna apartamentów. W pogodny dzień sławny krzyż na Giewoncie jest tak wyraźny, że mamy wrażenie, że bez trudu można policzyć turystów siedzących u jego stóp… Miejsce to jest oazą ciszy i spokoju i taką pozostanie na zawsze, ponieważ Pasmo Lipek zostało uznane za Park Kulturowy, co praktycznie uniemożliwia ich zabudowę. Ulica za Strugiem kończy się przy naszej nieruchomości.

 


Lokalizacja inwestycji oddalona jest o 15 minut spacerem od Drogi Pod Reglami i od wejścia do Doliny Strążyskiej, skąd wyprawa szlakiem turystycznym na Giewont zajmuje niecałe 3 godziny. Spacer wzgórzem Lipek do ulicy Krupówki nie zajmuje więcej niż 20 minut.

Przygotowywana inwestycja to zespół domów, w których mieszczą się apartamenty o powierzchni od 45 do 90m2. Lokale mieszkalne będą realizowane zarówno w standardzie deweloperskim jak i w razie indywidualnego zlecenia w standardzie „pod klucz”. Inwestycja będzie stanowić zamknięty kompleks odpowiednio ogrodzony i monitorowany.

 

Strona inwestycji

 

[googlemap title=’Lipki Park' width=790 height=300 zoom=14]Zakopane, Za strugiem, Poland[/googlemap]

Zobacz również

TOP