Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Wrocław: Łap mikołajkowe promocje na Słonecznym Ołtaszynie

Wrocław: Łap mikołajkowe promocje na Słonecznym Ołtaszynie

W sobotę w godzinach 10:00-14:00 PCG Sp. z o.o. zaprasza wszystkich Klientów na Dzień Otwarty swojej wrocławskiej inwestycji.

Pozostały już tylko 4 gotowe mieszkania w inwestycji „Słoneczny Ołtaszyn”.
W grudniu możesz nabyć jedno z nich w promocyjnej cenie, z rabatem 30.000 zł oraz równie cennymi, dodatkowymi gratisami, które znacznie podwyższą standard nieruchomości m.in.: zabudowana garderoba, kuchnia z wyspą, balkon wykończony naturalnym drewnem, ogrzewanie podłogowe w całym mieszkania, komórka lokatorska gratis.

To już IV Etap cieszącej się uznaniem inwestycji Słoneczny Ołtaszyn firmy Partner Capital, osiedle uhonorowane Certyfikatem INWESTYCJA ROKU 2014. To wyjątkowe miejsce we Wrocławiu, polecane przez mieszkańców poprzednich etapów osiedla. Na atrakcyjnym terenie powstaje zespół doskonale zaprojektowanych kameralnych budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, doskonale komponującej się z klimatem otoczenia. Nowoczesny, tworzony z sercem projekt z pewnością trafi w upodobania Klientów, zarówno tych związanych z Ołtaszynem od dawna, jak również tych, którzy szukając swojego miejsca na ziemi, biorą pod uwagę południe Wrocławia. Spokojna lokalizacja „Słonecznego Ołtaszyna” pozwoli wszystkim czuć się bezpiecznie i wypocząć po pracy lub nauce w przyjaznej atmosferze osiedla.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

Zobacz również

TOP