Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » technologie » WiHouse i życie staje się prostsze

WiHouse i życie staje się prostsze

Obecnie na rynku możemy zauważyć swego rodzaju modę na inteligentny dom. Człowiek XXI wieku ceni swój czas, szacuje wydatki oraz odczuwa potrzebę wygody.  Wychodząc naprzeciw tym potrzebom rynek elektroniczny zdecydowanie podąża za nimi. Możemy to zauważyć nie tylko poprzez szereg gadżetów mobilnych pojawiających się na rynku, ale także w budownictwie.  WiHouse to przemyślane rozwiązanie dla współczesnego człowieka.  Produkty WiHouse to nie tylko duże ułatwienie i funkcjonalność dla domowników. Design i wykonanie urządzeń doskonale wpasowuje się nie tylko w domostwach, ale również może stać się doskonałym ułatwieniem i ozdobą w naszych biurach.14

dodatkowe-2Dlaczego WiHouse to dobry wybór

Innowacyjność, prostota w użytkowaniu i design to wartości na które twórcy WiHouse położyli największy nacisk. W gamie produktów znajdziemy szereg urządzeń których montaż i użytkowanie nie wymaga wiedzy w zakresie automatyki budynkowej. Każdy z produktów montowany jest jak klasyczny włącznik, gniazdko czy ściemniacz, na istniejącej  instalacji nie wymagającej przy tym żadnych zmian w okablowaniu. Jedyne czego potrzebujemy do prawidłowego działania systemu to bezprzewodowy dostęp do internetu (WiFi) i urządzenie mobilne (telefon, tablet) na które zainstalujemy autorską aplikację. Dzięki wykluczeniu skomplikowanych instalacji oraz stacji centralnej jest to jeden z pierwszych systemów który pozwala na czerpanie korzyści posiadania inteligentnego domu już „od pierwszego włącznika”.

dodatkowe-1Wyjście naprzeciw potrzebom

A co jeśli nasz wystrój wnętrz zupełnie różni się od rozwiązań proponowanych na rynku czy klasyczne włączniki które posiadamy podobały nam się tak bardzo, że zastanawiamy się czy warto je zmieniać dla pojawiających się ułatwień? WiHouse znalazł odpowiedź na to pytanie! Zupełną nowością śmiało możemy nazwać urządzenie o nazwie Moduł WiFi, które pozwala na czerpanie korzyści systemu WiHouse bez konieczności zmian w wystroju. W klasycznej puszce montujemy nasz Moduł, a ramka (włącznik) pozostaje bez zmian.  To świetne rozwiązanie nie tylko dla istniejących już instalacji, ale również dla osób które personalizują każdy centymetr swojego domu.

strona firmy

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP