Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Wnętrza » aranżacja wnętrz » materiały na ściany » Notuj na ścianie czyli farby suchościeralne

Notuj na ścianie czyli farby suchościeralne

Ściany czy blat stołu – to zwykle gładkie powierzchnie, ukryte za meblami czy tkaninami. Do zamaskowania niedostatecznej gładkości ścian pomocne będą różnego rodzaju tapety czy farby strukturalne, posiadające dodatkowo walory estetyczne. W ofercie producentów farb i lakierów dostępne są materiały dające możliwość zmycia na wypadek gdyby nasza pociecha wykorzystała pustą przestrzeń do celów artystycznych. Ślady pisaków czy plakatówek czasem są trudne do zmycia nawet z takich powierzchni a tablice suchościeralne nie pasują do wystroju większości wnętrz naszych domów.

Na rynku pojawiły się już jakiś czas temu farby pozwalające zmienić zwykłą ścianę w wielozadaniową tablicę szkolną czy magnetyczną, jednak nie do każdego wnętrza pasuje kruczoczarna, kilkumetrowa powierzchnia. Dodatkowo użycie kredy szkolnej nie jest tak trwałe i precyzyjne jak byśmy chcieli, a ponadto może nie dotrwać do pierwszej prezentacji w gronie znajomych. Jeżeli chcielibyśmy ozdobić naszą kuchnię, czy salon o własny rysunek, konieczne było do tej było odwiedzenie punktu wydruków wielkoformatowych, gdzie można było zamówić własnoręcznie zaprojektowany motyw.

Ostatnio na rynku pojawiły się farby suchościeralne, po których możemy pisać i malować przy użyciu odpowiednich markerów. Tak przygotowana ściana sprawdzi się nie tylko w warunkach firmowych jako wielkoformatowa tablica, ale również pozwoli na ozdobienie mieszkania o nasz autorski rysunek. Jej niewątpliwą zaletą jest to, iż do jej zastosowania nie będzie koniecznie wiercenie dziur montażowych, co w przypadku wynajętego lokum może skutkować nieprzewidzianymi kosztami.

Więcej materiałów na stronie producenta:

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona producenta[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP