Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » Grójeckiej 216 – nowa inwestycja już w sprzedaży!

Grójeckiej 216 – nowa inwestycja już w sprzedaży!

Grójeckiej 216 – nowa inwestycja już w sprzedaży! Niższe ceny do końca października! Inwestycja przy Grójeckiej 216 stanowi niewątpliwie atrakcyjną ofertę na rynku deweloperskim, tym bardziej, że w grę wchodzi nowoczesne budownictwo z funkcjonalnymi mieszkaniami.

 

Lokalizacja Grójeckiej 216 jest doskonała. Zaledwie pięćset metrów do Parku Szczęśliwickiego (z całorocznym stokiem narciarskim i parkiem wodnym), Zaledwie kilometr do jednej z najnowocześniejszych galerii handlowych w Warszawie. Niespełna cztery kilometry do ścisłego centrum i mniej więcej tyle samo do portu lotniczego na Okęciu i Węzła Konotopa.

 

Mieszkańcy nowych mieszkań na Grójeckiej z pewnością docenią bogatą ofertę rekreacyjno-rozrywkową. Do dyspozycji jest Basen i MDK na ul. Rokossowskiej oraz teatr (OchTeatr) znajdujący się na ul. Grójeckiej oferujący niezwykłe przeżycia podczas spektakli. Dla miłośników historii czekają niezwykle urokliwe miejsca takie jak Kolonia Lubeckiego.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[usersultra_my_account]

 

[googlemap title=’Grójeckiej 216′ width=780 height=300 zoom=14]Warszawa, Grójeckiej 216, Poland[/googlemap]

 

 

Zobacz również

TOP