Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Katowice: 2-3 lipca Dni Otwarte i roczny czynsz gratis

Katowice: 2-3 lipca Dni Otwarte i roczny czynsz gratis

Okam Capital zaprasza 2-3 lipca na Dni Otwarte w Dolinie Trzech Stawów. Deweloper oferuje najlepszą lokalizację w Katowicach.  Dla wszystkich zainteresowanych nabyciem mieszkania podczas wakacyjnych Dni Otwartych roczny czynsz gratis.

Dom w Dolinie Trzech Stawów to luksusowy projekt mieszkaniowy wraz z kompleksem rekreacyjno-sportowym, zlokalizowany w malowniczej scenerii Doliny Trzech Stawów.

Wyrafinowana forma architektoniczna, dobrane ze smakiem detale, wytworna i elegancka recepcja są wizytówką wysokiego standardu i piękna. Lobby wykonane w kamieniu i drewnie, eleganckie tapety oraz dywany w częściach wspólnych – to tylko przedsmak wysokiej jakości materiałów, zastosowanych w projekcie. Z myślą o wygodzie i komforcie przyszłych mieszkańców, zaprojektowano wewnętrzny zielony dziedziniec, podziemny parking oraz lokale użytkowe na parterze.

Dom w Dolinie Trzech Stawów – to również nowoczesny kompleks rekreacyjno-sportowy. Korty tenisowe, boiska sportowe, klub fitness, plac zabaw dla dzieci, a także liczne ścieżki rowerowe oraz stawy z prawdziwymi łowiskami, tworzą idealne miejsce do życia, wypoczynku i rekreacji w najlepszym stylu.

Wybierając Dom w Dolinie Trzech Stawów, macie pewność, że Wy i Wasi najbliżsi dostaniecie to, do czego jesteście przyzwyczajeni – komfort i luksus, w najlepszym na Śląsku wydaniu.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP