Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Osiedle Kapriola Etap II zaprasza 13 i 14 czerwca!

Osiedle Kapriola Etap II zaprasza 13 i 14 czerwca!

domy

DNI OTWARTE NA OSIEDLU KAPRIOLA 13-14 CZERWCA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY UL. MARCEPANOWA 8, WARSZAWA

Na warszawskim Wilanowie powstaje właśnie II etap naszej wyjątkowej inwestycji, położonej w sąsiedztwie Parku Natolińskiego i Miasteczka Wilanów – Osiedle Kapriola, w skład którego wchodzą 32 domy, o różnorodnych rozkładach pomieszczeń i metrażu, co daje nieograniczone możliwości aranżacji. Przestrzeń do zagospodarowania to blisko 200 m2 w mniejszych segmentach oraz ponad 230 m2 w segmentach z podwójnym garażem. Domy położone są na działkach o wielkościach od 200 m2 do blisko 390 m2.

Wyjątkowy charakter

Inwestycja łączy w sobie najlepsze cechy eleganckiego osiedla, o klasycznej architekturze, która została przełamana nowoczesnymi detalami. Zaprojektowaliśmy ją z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, również tych najbardziej wymagających. Do ich dyspozycji są przestronne i doskonale doświetlone domy szeregowe, z pięcioma pokojami oraz niejednokrotnie nawet dwoma miejscami parkingowymi.

Wygodne wnętrza

Parter każdego z domów wypełnia część dzienna składająca się z przestronnego salonu z kominkiem oraz jadalni z widną kuchnią, dodatkowo przewidziano tu toaletę, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Piętro natomiast mieści trzy lub cztery sypialnie i dodatkową łazienkę, która z pewnością zapewni Państwu poczucie intymności i luksusu.
Jeszcze wyżej znajduje się jasne poddasze, które można zaaranżować w wyjątkowy sposób – jako gabinet, bibliotekę, czy strefę relaksu. Wszystko zależy od inwencji twórczej lokatorów.

Więcej korzyści

Właściciele domów zyskają także dodatkową przestrzeń, przeznaczoną głównie do wypoczynku i rekreacji. Mowa o przestronnych tarasach umieszczonych na dachach, dzięki którym będą mieć dostęp do przepięknych widoków, otwartej przestrzeni i natury.

Planowany termin zakończenia budowy II etapu to I kwartał 2016 roku.

strona inwestycji

[googlemap title=’Osiedle Kapriola Etap II' width=600 height=300 zoom=14]Warszawa, Przyczółkowa 231, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

TOP