Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Wrocław: Olimpia Park zaprasza na Dni Otwarte już w Sobotę

Wrocław: Olimpia Park zaprasza na Dni Otwarte już w Sobotę

Archicom lider wrocławskiego rynku nieruchomości w ramach Tygodnia Dni Otwartych zaprasza na Dni Otwarte Olimpia Park w godzinach od 11.00 – 15.00. Rezerwując mieszkanie w trakcie dni otwartych można zyskać do 20 000 zł, wykończenie łazienki w cenie, czy AGD w prezencie.

Dla wybierających się na Olimpię Port – w związku z trwającą przebudową ul. Magellana dojazd i parkowania w tej części osiedla jest zakazane. Wjazd jest możliwy od strony ul. Marca Polo.

Olimpia Port zaprojektowana została z niezwykłą wprost dbałością o każdy szczegół. Olimpia Port to osiedle dla ludzi, którzy poza mieszkaniem poszukują spokojnej życiowej przystani, w sąsiedztwie przyrody, z szybkim dostępem do podstawowych i niezbędnych usług. Wzdłuż głównych ulic i bulwarów powstają ciągi handlowe ze sklepami i usługami. Olimpia Port została zaprojektowana tak, by inspirować oraz integrować mieszkańców. Będzie to spójny, samowystarczalny zespół urbanistyczny, łączący funkcje mieszkalne, handlowo-usługowe sportowe i rekreacyjne oraz edukacyjne – na osiedlu już funkcjonuje nowocześnie wyposażone, publiczne przedszkole Magellan.

Marina dla kajaków i łódek, zacumowane wzdłuż wybrzeża barki, pełniące funkcje rozrywkowe i kulturalne – to nie jedyne atrakcje zarezerwowane dla mieszkańców osiedla Olimpia Port. Wzdłuż bulwaru rozciągają się urzekające widoki – pochylony nad wodą piękny starodrzew Parku Kolumba i Lasu Strachocińskiego. W wolnej chwili mieszkańcy mogą wybrać się na wycieczkę rowerową na pobliską Wyspę Opatowicką lub kilometrami ścieżek rowerowych wzdłuż Odry – za miasto lub do wrocławskiego Rynku. Wyobraźmy sobie Olimpię Port – przestrzeń magiczną.

 

strona inwestora

 

Zobacz również

TOP