Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Łódź: 6 lutego Dzień Otwarty w Art Modern

Łódź: 6 lutego Dzień Otwarty w Art Modern

Czy macie ochotę na spacer po prawdziwej budowie? Chcecie zobaczyć jak pracuje SKANSKA? Chcecie porozmawiać z kierownikiem budowy lub inżynierami odpowiedzialnymi za każdy jej element? Chcecie spotkać się z architektami z MIOKO lub MOQA, którzy doradzą jak zaaranżować wymarzone M, a może dowiedzieć się czegoś o aktualnej ofercie kredytów hipoteczny od Doradcy Expandera? Czy wreszcie spotkać się z zespołem ART MODERN, aby dowiedzieć się więcej o projekcie i jego realizacji? OPG Property Professionals, który zarządza projektem wspólnie ze SKANSKA zapraszają Państwa na „Dzień Otwarty w ART MODERN”. 

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do zgłaszania się na listę odwiedzających. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 10:00 i potrwa do 12:00 będziemy organizować spacer po terenie budowy, gdzie oprowadzi zwiedzających SKANSKA.
W trosce o Państwa bezpieczeństwo wszystko będzie odbywało się zgodnie z regulaminem budowy i zasadami BHP, dlatego przed spacerem dowiedzą się Państwo jak należy zachowywać się na terenie budowy, każdy dostanie do dyspozycji właściwy ubiór ochronny. Najwłaściwszym strojem są spodnie jeansowe oraz kurtka bez kaptura. Art Modern Zastrzega sobie prawo do odmowy na wejście osobom w nieodpowiednim stroju, który nie dopuszczany jest przez regulamin budowy.

ART MODERN – tak będzie nazywał się zespół mieszkań, który powstaje przy ul. Wróblewskiego 6/8. Nowe domy będą nawiązywać do najlepszych tradycji przedwojennej Łodzi. Architektura była wtedy funkcjonalna, pełna przestrzeni i światła, zwracano uwagę na najmniejsze detale, używano najlepszych materiałów, inspiracji szukano w prostych geometrycznych kształtach. Przykłady tej architektury znajdujemy dziś na ul. Piotrkowskiej, na placu Komuny Paryskiej czy na al. Kościuszki. Zawsze mieszkali tam wyjątkowi łodzianie – literaci, lekarze, prawnicy. Ten dobry przedwojenny styl to modernizm. Dlatego nasze apartamenty będą nosić nazwę ART MODERN. Łódź. Sztuka. Mieszkania.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Art Modern’ width=780 height=300 zoom=14]Łódź, Wróblewskiego 6, Poland[/googlemap]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP