Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Wrocław: Dzień Otwarty Dla Dzieci i Rodziców

Wrocław: Dzień Otwarty Dla Dzieci i Rodziców

JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o. zaprasza wszystkich na Dzień Otwarty Dla Dzieci i Rodziców, który odbędzie się na Osiedlu Odkrywców w sobotę, 4 czerwca, w godzinach 11.00-16.00.

W programie:

• Wielkie Targi Gotowych Mieszkań

• Atrakcje i zabawy dla najmłodszych

• Szalona niespodzianka dla całej rodziny

• Świeże ciasto, kawa i inne pyszności

Podczas Dnia Otwartego odbędzie się także wystawa prac plastycznych i rozwiązanie konkursu „Mali Odkrywcy”, do którego zostało zaproszone Przedszkole sąsiadujące z Osiedlem.

Wszyscy goście Dnia Otwartego Dla Dzieci i Rodziców, którzy do 30 czerwca 2016 r. kupią mieszkanie i wykończą je pod klucz z Pracownią KODO, otrzymają sprzęt AGD gratis!

W budynku A i B Osiedla Odkrywców deweloper oferuje 112 nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań 1,2,3 i 4 pokojowych o powierzchni od 27 do 95 m2, spełniających potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.
Ideą przyświecającą JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o przy projektowaniu osiedla było uzyskanie mieszkań w kameralnej zabudowie oraz stworzenie przyjaznych warunków życia dla mieszkańców. W mieszkaniach na parterze mieszkańcy będą mieli do dyspozycji przydomowe ogródki, powyżej parteru zaprojektowano loggie zapewniające intymność, a na najwyższej kondygnacji przestronne tarasy.

Wewnątrz osiedla zlokalizowana będzie  przestrzeń dla mieszkańców z zagospodarowanym terenem z dużą ilością zieleni oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Z myślą o  przyszłych mieszkańcach zaplanowano również miejsca do parkowania rowerów na stojakach. Wszystkie budynki posiadać będą bogaty  wybór miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz na parkingach terenowych.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Osiedle Odkrywców' width=780 height=300 zoom=14Wrocław, Idzikowskiego, Poland[/googlemap]

Zobacz również

TOP