Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Wnętrza » aranżacja wnętrz » oświetlenie » Lampy Nasu tworzone z pasją

Lampy Nasu tworzone z pasją

W niewielkiej Głogowskiej manufakturze od kilku lat powstają niepowtarzalne lamy inspirowane konstrukcjami kadłubów statków czy samolotów. Lampy Nasu to produkty o unikalnym wzornictwie tworzonych przez Piotra Nalepę. Lamy są wykonane z tworzyw sztucznych lub sklejki i przeznaczone do samodzielnego montażu, lecz tak pomyślane aby do ich złożenia nie potrzebne były dodatkowe materiały.

nasu

Lampy występują w kilku odsłonach od niewielkich konstrukcji nadających się do mieszkań po wersje sięgające prawie 2 metrów szerokości i ważące ponad 12 kilogramów. Wykonane mogą być z kolorowych materiałów i mogą być uzupełnione o kolorowe okablowanie.

Ciekawe, dodatkowe efekty dekoracyjne stwarzają dostępne na rynku żarówki. W przypadku użycia żarówek mlecznych lampy nie będą rzucały cieni na ściany czy sufit. W przypadku użycia dekoracyjnych żarówek Edisona lampa uzyska dodatkowe walory estetyczne.

 

Więcej projektów na stronie:
[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona projektanta[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP