Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Najwyższa jakość i spokojny sen z Cuddle Dreams

Najwyższa jakość i spokojny sen z Cuddle Dreams

Producenci pościeli dla najmłodzszych prześcigają się by stworzyć oryginalną pościel do dziecięcych pokoi. Nie jest to łatwe zadanie gdy recenzentami są same dzieci. Na szczególną uwagę zasługuje oryginalna pościel dla dzieci marki Cuddle Dreams.
Najsilniejszym atutem na którą postawił producent jest tworzenie produktów o najwyższej jakości. Pościel jest szyta wyłącznie z polskich tkanin: satyny bawełnianej, weluru, wiskozy i froty bambusowej oraz antyalergicznych wypełnień.
Projektanci stworzyli kolorowe, autorskie wzory, używając barwników i dodatków bezpiecznych dla zdrowia. Wszystkie produkty Cuddle Dreams posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100.
Oferta firmy jest szeroka i nie ogranicza się tylko do pościeli. W bogatym asortymencie są również: kocyki, poduszki, rożki, otulacze bambusowe.
Niewątpliwym atutem produktów Cuddle Dreams jest ich wielofunkcyjność. Kocyk można wykorzystać także jako kołderkę czy matę podłogową do zabawy. Natomiast otulacz bambusowy doskonale sprawdza się jako osłona przed wiatrem, słońcem a także jako nakrycie w trakcie snu czy drzemki. Jedno jest pewne, kto choć raz miał w swoich dłoniach milutką pościel Cuddle Dreams, zapragnie ją dla swoich dzieci.

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP