Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Poznań: Kamienica Jeżyce zaprasza 24 września na Dni Otwarte

Poznań: Kamienica Jeżyce zaprasza 24 września na Dni Otwarte

Ronson Development zaprasza na Dni Otwarte swojej poznańskiej inwestycji 24 września w godzinach od 10.00 do 15.00

Dla poszukujących mieszkania została przygotowana specjalna oferta. Wybrane mieszkania 5910zł/m2.

Poznańskie Jeżyce. Miejsce niezwykłe, bo pełne kontrastów. Tu tradycja spotyka się z nowoczesnością. Przeszłość z przyszłością. Fascynująca architektura, bliskość tętniącego energią serca miasta i przepiękna parkowa zieleń. W tym miejscu można się zakochać.

W kwestii komfortu nie ma miejsca na jakiekolwiek kompromisy. Blisko 290 lokali mieszkalnych i użytkowych o metrażu od 29 do 113 m² realizowanych w wysokim standardzie, dbałością o detale i swobodą aranżacji tworzą prawdziwie unikalną atmosferę, pełną walorów sentymentalnych.

Ergonomicznie zaprojektowane mieszkania jedno i dwupokojowe oraz przestronne mieszkania rodzinne trzy lub czteropokojowe sprawią, że ich nowym właścicielom będzie żyło się przyjemnie, praktycznie i wygodnie.

Inwestycja Kamienica Jeżyce została zaprojektowana tak, by współgrać z okoliczną zabudową. Duże okna sprawiają, że budynek staje się jasny i lekki, stwarzając poczucie jeszcze większej przestrzeni i swobody. Przyjdź i zobacz. Zrób pierwszy krok do swojego wymarzonego M.

strona inwestycji

 

[googlemap title=’Kamienica Jeżyce' width=790 height=300 zoom=14]Poznań, Kościelna, Poland[/googlemap]

 

 

Zobacz również

TOP