Jesteś tutaj
Strona Główna » Moje „M” » Bliski Tarchomin – doskonała lokalizacja – III etap

Bliski Tarchomin – doskonała lokalizacja – III etap

Osiedle Bliski Tarchomin w Warszawie przy ul. Kowalczyka (Białołęka) to połączenie doskonałej lokalizacji, szerokiej oferty mieszkaniowej w programie MDM, oraz przystępnych cen. W ramach rządowego programu inwestycja posiada duży wybór mieszkań 2-4 pokojowych o zróżnicowanym metrażu od 37 do 64m2. Lokalizacja inwestycji, zlokalizowanej tak blisko centrum stolicy jest jej niewątpliwym atutem, zwłaszcza iż otoczenie sprawia wrażenie miejsca z dala od zgiełku miasta. Zalew Zegrzyński oraz rozliczne parki powodują iż osiedle jest zaciszne.

Decydując się na tę lokalizację należy pamiętać o walorach kulturalnych, które zapewnia pobliskie kino i teatr, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników sportu szeroką ofertę zapewnia Białołęcki Ośrodek Sportu oraz Boisko Orlik. Ponadto w okolicy znajdują się przedszkola, szkoły jak również szeroka oferta infrastruktury handlowej.

W ofercie 108 nowych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych z balkonami, metraże od 37 do 64 m2 – Mieszkania z dopłatą MDM. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Blisko inwestycji tereny zielone i woda – Park Rekreacyjny do spacerów i joggingu. Istnieje też możliwość uprawiania sportów wodnych. Lokalizacja ułatwia szybki dojazd do Centrum oraz do Lotniska Modlin – 30 minut, Zalewu Zegrzyńskiego – 20 minut, Tras wyjazdowych z Warszawy S8 i nr 7 – 2 minuty, Obiektów sportowo-rekreacyjnych – 10 minut.

Przydatne linki:
[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']Strona Inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

[googlemap title=’Bliski Tarchomin' width=780 height=300 zoom=14]03-193 Warszawa,Kowalczyka 1,Poland[/googlemap]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP