Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Kraków: Zamień stare na nowe

Kraków: Zamień stare na nowe

„Zamień stare na nowe”- innowacyjny program zamiany nieruchomości, skierowany do osób pragnących sfinansować zakup mieszkania lub domu w wybranej inwestycji Wawel Service ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży dotychczas zajmowanej nieruchomości. Głównym założeniem programu jest zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy przy sprzedaży mieszkania.

Ogólne założenia uczestnictwa w programie

Wybór mieszkania z oferty Wawel Service… Warunkiem rozpoczęcia współpracy jest wybór i podpisanie umowy rezerwacyjnej/przedwstępnej na jedno z mieszkań z bogatej oferty Wawel Service (nie dotyczy inwestycji warszawskich).
Zgłoszenie posiadanej nieruchomości do sprzedaży… W kolejnym kroku następuje podpisanie umowy pośrednictwa w sprzedaży, w której zobowiązujemy się do realizacji wszelkich czynności prowadzących do sprzedaży Państwa nieruchomości. Najlepszym i najbardziej pełnym rozwiązaniem dla obu stron jest umowa pośrednictwa z prawem wyłączności. Taka forma umowy niesie za sobą większy wachlarz możliwości w przygotowaniu i oferowaniu nieruchomości, co gwarantuje niemal 100% skuteczności w jej sprzedaży.
Wycena… Pierwszym krokiem po zgłoszeniu nieruchomości do sprzedaży jest ustalenie jej rynkowej ceny. Po uprzednich oględzinach Państwa nieruchomości wspólnie ustalimy cenę, za jaką wystawimy nieruchomość do sprzedaży. Jeśli Państwa mieszkanie posiada mniejszą wartość niż cena nowego lokum pomożemy Państwu w uzyskaniu koniecznego finansowania, jakim jest kredyt pomostowy. Polega on na tym, że cena starej nieruchomości (tzw. wkład własny, bezgotówkowy) zostanie odjęta od ceny zakupu nowego mieszkania, a na powstałą różnicę nasz Doradca Finansowy pomoże Państwu uzyskać kredyt. Naszym priorytetem jest sprzedaż Państwa nieruchomości w uzgodnionych indywidualnie ramach czasowych – w zależności od daty odbioru Państwa nowego mieszkania.
Przygotowanie i sprawdzenie nieruchomości … W kolejnym kroku przekazujemy Państwu informacje dotyczące spisu niezbędnych dokumentów do zawarcia transakcji kupna-sprzedaży. Jeśli stan formalno – prawny nieruchomości jest nieuregulowany sugerujemy sposób jego uregulowania. Opracowujemy szczegółowy opis oferty sprzedaży oraz radzimy jak przygotować nieruchomość do prezentacji potencjalnym klientom.
Nieruchomość na rynku… Prezentujemy Państwa nieruchomość na naszej stronie internetowej oraz w czasopismach związanych z nieruchomościami. Udostępniamy Państwa ofertę wszystkim współpracującym z nami biurami nieruchomości. Przekazujemy informację o Państwa ofercie naszym Klientom poszukującym, a także wysyłamy pocztą e-mailową do naszych internetowych korespondentów wiadomość o pojawieniu się Państwa oferty.

Prezentacja nieruchomości…

Prezentujemy Państwa nieruchomość wszystkim zainteresowanym klientom po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Dla Państwa wygody istnieje również możliwość powierzenia nam kluczy do Państwa nieruchomości.

Oferty kupna…

Przekazujemy Państwu wszystkie oświadczenia woli nabycia nieruchomości składane przez osoby zainteresowane, wraz z propozycją ceny zakupu, terminami zapłaty, oraz proponowanym terminem wydania nieruchomości. W Państwa imieniu negocjujemy warunki zawarcia transakcji, organizujemy w biurze spotkanie, służące dokonaniu ostatecznych uzgodnień pomiędzy stronami. Pomagamy Państwa kontrahentowi w uzyskaniu kredytu.

Sprzedaż…

Umawiamy ze stronami termin umowy (warunkowej, przedwstępnej, przenoszącej własność w formie aktu notarialnego), sprawdzamy stan prawny nieruchomości oraz dostarczamy komplet dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji Notariuszowi. Jesteśmy z Państwem u Notariusza w czasie zawierania umowy i czytania aktu notarialnego.

Usługi posprzedażne…

Na życzenie Klientów nasi doradcy mogą uczestniczyć w przekazaniu nieruchomości Kupującemu. Podczas przekazania nieruchomości Sprzedający przekazuje klucze do nieruchomości, spisywane są stany liczników oraz podpisywany jest przez strony protokół przekazania nieruchomości.

Ufamy, iż nasza wiedza, doświadczenie rzetelność zachęcą Państwa do współpracy z firmą Wawel Service. Serdecznie zapraszamy!

Kup nowe mieszkanie – stare zostaw w rozliczeniu

Teraz biorąc w banku kredyt hipoteczny na mieszkanie w wybranej inwestycji Wawel Service, masz możliwość oddania poprzedniej nieruchomości w rozliczeniu:

  • szybko uzyskasz środki na wkład własny do kredytu, wykończenie lub remont nowego mieszkania;
  • nie angażujesz się w trudny i czasochłonny proces sprzedaży mieszkania na rynku wtórnym – ryzyko i koszty z nim związane przenosisz na nas;
  • nie musisz od razu wyprowadzać się ze swojego starego mieszkania, mimo sprzedaży, możesz w nim pozostać jeszcze przez 6 miesięcy.

Program „Zamień stare na nowe” pozwala uniknąć zbędnych formalności, przyspiesza proces zamiany mieszkania i oszczędza Twój czas.

strona dewelopera

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP