Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Otwórz się na mieszkanie we Wrocławiu – kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów

Otwórz się na mieszkanie we Wrocławiu – kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów

Przekonaj się co w swojej najnowszej ofercie ma do zaproponowania największa impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości, przyjdź w dniach 06 – 07 października do Hali Stulecia.

Organizatorem targów jest Nowy Adres S.A. doświadczony dostawca kompleksowych profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Od 2018 roku należący do grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP), największego organizatora środkowo – wschodniej Europy ze 100- letnim doświadczeniem, od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) oraz Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI).

Bogata oferta wystawców, promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty czekające na odwiedzających targi oraz możliwość zapoznania się z premierowymi inwestycjami to tylko początek ofert dla odwiedzających targi. W tegorocznej edycji targów udział wezmą najważniejsi deweloperzy wraz ze swoimi inwestycjami działający na rynku wrocławskim: Angel Poland Group, Archicom, Arkop, Dach Bud, Dom Development, Inwest Grupa, Kliwo, LC Corp, Milart, Rafin, Temar, Tęczowa Buisness Park, Triada Dom, Vantage i inni.

Oprócz przeglądu zaproponowanego  bogatego asortymentu deweloperskiego na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad związanych z faktami i mitami przy wynajmowaniu mieszkań organizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu. Dodatkowo na zainteresowanych czekać będzie bezpłatna konsultacja z Kasią Orwat DESIGN, projektantką wnętrz, ekspertką Homebook.pl

Podczas piętnastominutowych konsultacji będzie można dowiedzieć się jak zmienić wnętrze na bardziej funkcjonalne i nadać nowy charakter wnętrzu przez zmianę koloru ścian czy materiałów.

Zainteresowanych zapraszamy do zapisów https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/poznan/#seminaria.

W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo – edukacyjnymi.

Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł ( dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r.ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Bilety w kasach będą kosztowały 15 zł, e – bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie https://www.mieszkaniowi.pl/.

 

Targi Mieszkań i Domów

06 – 07 październik 201, Hala Stulecia

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

strona targów

 

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP