Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Otwórz się na mieszkanie w swoim mieście – kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów

Otwórz się na mieszkanie w swoim mieście – kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów

Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów to miejsce nie tylko dla tych, którzy planują zakup nowego mieszkania, ale też szukają inspiracji do zmian w wystroju obecnego. Poznań, Gdańsk, Warszawa, Wrocław i Kraków to miasta od dawna towarzyszące targom, nowością jest dołączenie do tego grona Łodzi – wyjątkowego miasta, gdzie inspiracje odnajdują najwybitniejszy, światowi reżyserzy filmowi.

Promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty czekają na odwiedzających targi. Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu.

W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo – edukacyjnymi.

W Poznaniu podczas pierwszego dnia targów we współpracy z Miastem Poznań odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród w 2. edycji konkursu „Architectus civitatis nostrae” – „Budowniczy naszego miasta”. Tegoroczna edycja nagrodzi dokonania inwestorów nie tylko w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego. Po raz pierwszy docenione zostaną inwestycje w obiekty usługowe oraz działania na terenach zdegradowanych.

W Łodzi targi gościć będą również lokalną artystkę Irenę Wodzinowską absolwentkę łódzkiej ASP na Wydziale Malarstwa i Grafiki. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wygrania obrazu autorstwa samej artystki.

W Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł ( dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r.ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Bilety w kasach będą kosztowały 15 zł, e – bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie https://www.mieszkaniowi.pl/. Wstęp na targi i udział we wszystkich atrakcjach w Gdańsku i Łodzi jest bezpłatny.

Targi Mieszkań i Domów, godz. 10:00-17:00

  • 08 – 09 września 2018, Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 3

  • 15 – 16 września 2018, Gdańsk, AmberExpo

  • 15 – 16 września 2018, Łódź, Expo Łódź

  • 22 – 23 września 2018,Kraków, EXPO Kraków

  • 06 – 07 października 2018, Warszawa, EXPO XXI

  • 06 – 07 października 2018, Wrocław, Hala Stulecia

strona wydarzenia

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP