Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » STRELLAS – mapa nieba z Twoim gwiazdozbiorem

STRELLAS – mapa nieba z Twoim gwiazdozbiorem

Strellas to młoda polska marka, która tworzy indywidualne plakaty z mapą nieba. To niebanalna dekoracja ścian dla każdego wnętrza. Często  szukamy „czegoś” co zakryje nam wolne miejsce na naszej ścianie. Inspiruje nas „coś” wyjątkowego, a nie dekoracja jedna z wielu.

Plakaty z mapą nieba Strellas pokazują dokładny układ gwiazd widoczny dla konkretnej długości i szerokości geograficznej oraz daty i godziny. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wyglądały gwiazdy np. w chwili naszych urodzin, pierwszej randki czy ślubu. Plakaty można stworzyć dla przeszłej lub przyszłej daty oraz dla każdego miejsca na świecie.

Za pomocą intuicyjnego kreatora map, który jest umieszczony na stronie www.strellas.com może w pełni spersonalizować swój idealny plakat do wnętrza.

Plakaty dostępne są w wersji drukowanej (w formatach 50x70cm lub 70 x 100cm), jak również w wersji do samodzielnego wydruku.

Mapy nieba to nie tylko wyjątkowa pamiątka specjalnych chwil, ale również doskonały prezent na urodziny, z okazji rocznicy lub ślubu.

strona firmy

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP