Misja firmy Korulczyk Luxury Design opiera się na kreowaniu pięknych i niepowtarzalnych obiektów i przestrzeni. Zamawiając usługi w naszej firmie Klient zostaje przenoszony do innego wymiaru – wymiaru trapezoidalnej i wysublimowanej geometrii – do bezpiecznej, fascynującej bezkresnej idei form i punktów, które opływają świadomą istotę obiektów przestrzennych, architektury wnętrz i produktów codziennego użytku.

 

Działając jako profesjonalne i  szanowane biuro projektów zrealizowało wiele ciekawych i nietypowych zleceń.  Korulczyk Luxury Design zdobyło zaufanie prestiżowej klienteli w segmencie luksusu na całym świecie. W 2014  roku zgłosiło się do Korulczyk Luxury Design największe na świecie biuro architektoniczne z Ameryki Północnej z propozycją współpracy na rynkach: Ameryki, Bliskiego Wschodu i Azji.

 

Korulczyk Luxury Design  wciąż się dynamicznie rozwija i w niedalekiej przyszłości powstanie nowoczesny i luksusowy portal sprzedaży marki KLD dedykowany prestiżowej klienteli.

 

krokulczyk1

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona projektanta[/usersultra_protect_content]

 

Zobacz również

Dodaj komentarz