Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » GEO wśród Orłów Polskiego Budownictwa

GEO wśród Orłów Polskiego Budownictwa

Grupa Deweloperska GEO zajęła II lokatę w kategorii „Usługi deweloperskie” w tegorocznej edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”.

 

„Orły Polskiego Budownictwa” to cykliczny konkurs, organizowany w ramach Narodowego Programu Promocji POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. W ramach przedsięwzięcia promowane są przedsiębiorstwa, które tworzą budownictwo nowoczesne i bezpieczne oraz wyznaczają kierunki rozwoju branży. Kapituła złożona z przedsiębiorców, osobistości świata polityki i biznesu, a także przedstawicieli instytucji i organizacji patronujących i współpracujących przy konkursie, już po raz 9 nagrodziła wyróżniające się na tle konkurencji podmioty.

 

„Usługi deweloperskie” to jedna z 18 konkursowych kategorii. Grupa Deweloperska GEO otrzymała w niej statuetkę Srebrnego Orła.

 

Bardzo nas cieszy, że znaleźliśmy się w gronie najlepszych przedsiębiorców i że kapituła doceniła nasze wieloletnie doświadczenie i wysiłki w budowaniu nowoczesnej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty były funkcjonalne, ciekawe wizualnie i przede wszystkim odpowiadały oczekiwaniom naszych Klientów, których zadowolenie jest dla nas najważniejsze – komentuje Marcin Zaremba-Śmietański, członek zarządu operacyjnego w Grupie Deweloperskiej GEO.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP