Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » śląskie » Katowice: Osiedle Bażantowo zaprasza na Dni Otwarte 9-10 września

Katowice: Osiedle Bażantowo zaprasza na Dni Otwarte 9-10 września

Millenium Inwestycje zapraszają na Dni Otwarte w Bażantowo Południe. Już w najbliższy piątek i sobotę, 9 i 10 września od godz. 10.00 do 18.00 na odwiedzających czekają liczne atrakcje.

W programie:

– prezentacja domów

– porady ekspertów w zakresie nieruchomości oraz kredytów hipotecznych

– prezentacja oferty partnerów min. MERA oraz Bel-Pol

– kącik zabaw dla dzieci

– piknikowy poczęstunek

Bażantowo to przestrzeń tworzona z pasją. Na terenie blisko 20 ha, w oparciu o przemyślany plan urbanistyczny Millenium Inwestycje Sp. z o.o. od 13 lat konsekwentnie realizuje projekt rozbudowy osiedla o charakterze „miasta w mieście”. Bażantowo łączy w sobie funkcje: mieszkalne, handlowo-usługowe, sportowe, edukacyjne i rekreacyjne. W obrębie osiedla znajdują się: Centrum Sportowe, Centrum Handlowe, Przedszkole, Szkoła podstawowa i Gimnazjum, a także Senior Residence.

Zorganizowana struktura osiedla tworzy wewnętrzne Enklawy o zróżnicowanej skali i proporcjach architektonicznych. Każda z nich wyróżnia się własnym charakterem i stylem. Jasna kolorystyka elewacji z dodatkami elementów drewna i kamienia nadaje budynkom ciepła i lekkości. Przestrzeń osiedla uzupełniają starannie opracowane elementy małej architektury miedzy innymi oczka wodne, strumyki i fontanny. Uporządkowane skwery z oryginalną zielenią, alejki spacerowe oraz kolorowe place zabaw tworzą przyjazne miejsce sprzyjające budowaniu sąsiedzkich więzi.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP