Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » ekskluzywne » Harmonica House, Kraków na na liście najbardziej luksusowych nieruchomości w Polsce

Harmonica House, Kraków na na liście najbardziej luksusowych nieruchomości w Polsce

Harmonica House, Kraków na na liście najbardziej luksusowych nieruchomości w Polsce. Nasz projekt został odnotowany jako jeden z nielicznych w Krakowie kompleks oferujący apartamenty z najwyższej półki.

 

Harmonica House – to harmonijny splot unikanej, historycznej lokalizacji oraz nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej. Oryginalny w swojej koncepcji i wykonaniu kameralny projekt apartamentowy położony jest w zabytkowej części krakowskiego Kazimierza u zbiegu ulic Trynitarskiej i Bonifraterskiej i tworzony jest z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

 

Estetyczny a zarazem bardzo funkcjonalny obiekt, wyposażony będzie w starannie zaaranżowany hall z 24 godzinną recepcją, wewnętrzny dziedziniec z oryginalnym ogrodem, 2 wysokiej klasy windy, część usługową i podziemny parking.

 

Harmonica House to apartamenty o bardzo zróżnicowanych rozkładach pomieszczeń i powierzchni: od 30 do 200m². Apartamenty położone na czwartym piętrze są dwukondygnacyjne i posiadają niepowtarzalne nowoczesne widokowe przeszklone tarasy.

 

Korzystna orientacja przestrzenna budynku, zastosowanie okien typu porte fenêtre, szklane lukarny oraz ogrody zimowe zapewniają optymalne nasłonecznienie wszystkich apartamentów.

 
Strona inwestora

 

[googlemap title=’Harmonica House' width=790 height=300 zoom=14]Kraków, Trynitarska, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP