Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » Jesienne wyprzedaże w inwestycji OAZA przy Włościańskiej na Żoliborzu

Jesienne wyprzedaże w inwestycji OAZA przy Włościańskiej na Żoliborzu

Deweloper serdecznie zaprasza do biura sprzedaży i na teren inwestycji na ul. Włościańską 29, niedaleko stacji metra Marymont (ok. 500m). W trakcie spotkania będzie można zakupić ostatnie dwa mieszkania.

Osoby, które szukają wysokiego standardu mieszkaniowego w bliskiej odległości od centrum miasta oraz możliwości zamieszkania w otoczeniu licznych terenów zielonych, znajdą swoje miejsce na terenie OAZY przy Włościańskiej. Deweloper stawia na wysoką jakość i standard wykończenia mieszkań. W ofercie znajdziemy między innymi: wentylację mechaniczną, drzwi wejściowe antywłamaniowe z podwójnym zamkiem, trzyszybowe okna drewniane o podwyższonych normach akustycznych, wysokiej klasy wideomonitory dotykowe. Każdy apartament będzie wyposażony w nowy standard instalacji elektrycznej „SNG Home – Salon XXI wieku” umożliwiający sterowanie oświetleniem w salonie z możliwością rozbudowania w pozostałych pomieszczeniach. Lokale na trzech ostatnich kondygnacjach będą klimatyzowane. Dzięki kontroli dostępu wejście, zjazd do garażu, śmietnik, rowerownia) i monitoringowi, mieszkańcy Oazy przy Włościańskiej będą czuć się swobodnie, komfortowo i bezpiecznie.

Kolejnym atutem inwestycji jest bez wątpienia wyjątkowa lokalizacja z bardzo dobrze rozwiniętym systemem komunikacji.

Okolica obfituje w tereny zielone umożliwiające aktywny wypoczynek: Park Olszyna, Sady Żoliborskie, liczne punkty usługowo-handlowe.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników.']strona inwestycji [/usersultra_protect_content]

Zobacz również

TOP