Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Jezierski – Markowe okna. Ostatnie dni promocji licowej!

Jezierski – Markowe okna. Ostatnie dni promocji licowej!

Atrakcyjne rabaty na całą stolarkę PCV. Lipcowa promocja 01-31 lipca.
Po szczegóły zapraszamy do salonów.

 

Od 1992 roku Firma Jezierski roku skupia się na produkcji markowych okien i drzwi PCV oraz stolarki aluminiowej. Z dumą zajmujemy pierwsze miejsce wśród polskich producentów okien w segmencie premium, czyli o szerokości skrzydła większej niż 72 mm.

 

Na sukces pracujemy zespołowo, przywiązując szczególną wagę do innowacyjności i jakości wyrobów. W osiąganiu założonych celów wykorzystujemy skomputeryzowany system zarządzania produkcją oraz wypracowane procedury kontroli. Zaufane grono poddostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat, podziela nasze bezkompromisowe przywiązanie do jakości. Misja, która nami kieruje, streszcza się w dwóch naczelnych wartościach: satysfakcji Klienta z zakupu oraz zadowolenia na długie lata z użytkowania doskonałego produktu.

 

Produkty marki JEZIERSKI to zaawansowane technologicznie materiały, nowoczesny proces produkcyjny i bezcenne doświadczenie pracowników. Wizytówkę marki JEZIERSKI stanowią Partnerzy Handlowi, którzy służą radą i pomocą przy szerokim wachlarzu projektów architektonicznych, od standardowych po najbardziej wymagające. Chętnie przyjmujemy wszelkie uwagi dotyczące sposobu świadczenia usług w punktach handlowych, by optymalnie dopasować ich charakter do wymagań Klientów.

 

W każdym aspekcie swej działalności stawiamy na nieustanny rozwój. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania, na które udzielamy 5-letniej gwarancji. Dysponujemy wszystkimi wymaganymi przez prawo certyfikatami i atestami, niezbędnymi w projektach budowlanych.

 

 

Strona Firmy

 

 

Zobacz również

TOP