Prestiżowa lokalizacja, najnowsze rozwiązania techniczne i liczne udogodnienia, efektywny rozkład pięter i przestrzeń typu open space zapewniająca swobodę aranżacji na wszystkich poziomach. To wszystko oferuje inwestycja NOWY ŚWIAT 68 realizowana przez Grupa Radius Projekt.

Obecne prace modernizacyjne zostały przeprowadzone  z zachowaniem najwyższej staranności o spójność historycznej tkanki architektonicznej elewacji, natomiast wnętrzu nadano w pełni  nowoczesny charakter. Obiekt wyposażono w najnowsze rozwiązania techniczne i liczne udogodnienia, charakteryzuje go efektywny rozkład pięter, a przestrzeń typu open space zapewnia swobodę  aranżacji na wszystkich poziomach. Łączna powierzchnia budynku o funkcji biurowo-handlowo-usługowej wynosi ponad 5000 m² położonych na 5 kondygnacjach. Najemcami powyższej  nieruchomości są: McFit Polska Sp. z o.o. (salon fitness), Jeronimo Martins Polska S.A. (supermarket Biedronka) oraz McDonald’s Polska Sp. z o.o. (restauracja typu fast food).

Nowy Świat 68 to nieruchomość usytuowana w samym centrum Warszawy przy skrzyżowaniu ulic Nowy Świat i Świętokrzyskiej, bezpośrednio przy osi Traktu Królewskiego, który wraz z historycznym zespołem miasta oraz pałacem w Wilanowie został uznany w 1994 za pomnik historii. Inwestycja położona jest w prestiżowej lokalizacji w pobliżu Uniwersytetu Warszawskiego, Pałacu Staszica, Teatru  Wielkiego i Muzeum Narodowego. Nieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym, w odległości kilkunastu metrów od budynku znajduje się jedna ze  stacji nowej, drugiej linii metra warszawskiego.

strona inwestora

[googlemap title=’Nowy Świat 68 ' width=600 height=300 zoom=14]Warszawa, Nowy Świat 68, Poland[/googlemap]

Zobacz również