Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Projektanci » Artystyczne oblicze szafki farfala-design

Artystyczne oblicze szafki farfala-design

Trudno wyobrazić sobie nasze mieszkania bez jakieś formy artystycznej. Nawet najmniejszy element nadaje charakter wnętrzu i kreuje niepowtarzalny klimat. Każdy mebel stworzony przez projektanta powinien nie tylko zaskakiwać funkcjonalnością, ale przede wszystkim stanowić wartość emocjonalna dla swojego właściciela. Szafki, komody, stoliki marki farfala-design to małe działa sztuki.

 

Szafki, komody, stoliki marki farfala-design to małe działa sztuki.
Szafki, komody, stoliki marki farfala-design to małe działa sztuki.

Powstają ze starych szuflad, drzwiczek, fazowanych szyb, nóżek. Nie zdarzyło się jeszcze wykonać dwóch identycznych mebli, każdy model jest niepowtarzalny. Meble powstają długo i atutem wyróżniającym szafki od tych szeroko dostępnych jest precyzyjna praca ręczna, gdzie nie ma mowy o produkcji seryjnej czy masowej.

Projektantka tworząca markę farfala-design od lat zajmowała się najpierw amatorsko, obecnie już zawodowo renowacjami oraz projektowaniem szafek, komód, stolików itp.

Farfala-design wykonuje również meble na zamówienie  według sugestii i potrzeb zamawiającego, ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia i wymiary.

strona projektanta

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP