Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Ekskluzywna stolarka – CAL drzwi

Ekskluzywna stolarka – CAL drzwi

Głównym przedmiotem działalności Zakładu Stolarki Budowlanej CAL Z.Cywiński i wspólnicy Spółka Jawna jest produkcja wysokiej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. W ofercie można odnaleźć zarówno rozwiązania standardowe, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty.

Producenci z Suwałk wyznaczyli trendy w wyposażeniu i projektowaniu drzwi włączając do oferty skrzydła o nowatorskich konstrukcjach, designerskim wyglądzie oraz okuciach najlepszych światowych producentów. Podstawowym priorytetem jest innowacyjność. Firma wprowadziła wiele pionierskich rozwiązań, takich jak szczelina wentylacyjna czy wręg antywłamaniowy, a także systemy drzwiowe do domów inteligentnych, energooszczędnych i pasywnych.

Dzięki współpracy z firmą WINKHAUS, montuje się we wszystkich skrzydłach zewnętrznych nowe zamki. Modele z Kolekcji Arktycznej, Nowoczesnej, Rycerskiej, Luksusowej i Klasycznej spełniają wymagania upoważniające do zniżek przy ubezpieczaniu domów i mieszkań. Druga klasa odporności na włamanie potwierdzona została Certyfikatem Instytutu Techniki Budowlanej.

Z początkiem 2015 roku Zakład Stolarki Budowlanej CAL wprowadził rozwiązania umożliwiające zdalne zarządzanie zamknięciem domu i mieszkania. Specjalna aplikacja na telefon z dostępem do sieci internetowej zdalnie otwiera rygiel, co ciekawe gromadzi również informacje na temat osób, które przeszły przez próg. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się również do kontroli bezpieczeństwa dzieci. Komfort polega na podróżowaniu z całodobowym dostępem do tego, co dzieje się pod naszą nieobecność. Zestaw z zamkiem elektronicznym we współpracy ze smartfonem zadziała w każdym oferowanym przez nas egzemplarzu drzwi. To jeden z przykładów innowacyjnych rozwiązań.

Strona firmy

Zobacz również

TOP