Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Marki: Osiedle Promienna I zaprasza Dni Otwarte 14-15 stycznia

Marki: Osiedle Promienna I zaprasza Dni Otwarte 14-15 stycznia

Mazovia Development zaprasza na Dni Otwarte swojej inwestycji 14- 15 stycznia w godz. 10.00 do 15.00. Wszyscy odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą promocyjną.

Jeżeli cenisz spokój, przyjazne otoczenie i marzysz o wszystkich wygodach mieszkanie w Markach z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Poświęć chwilę wolnego czasu, odwiedź to miejsce, by przekonać się, że właśnie tu chcesz spędzić najbliższe lata.

Osiedle Promienna to najwyższej jakości oferta mieszkań w Markach. Nowoczesna i elegancka forma architektoniczna tworzy unikalny charakter Osiedla. Horyzontalny charakter zabudowy doskonale współgra z najbliższym otoczeniem. Tworząc koncepcję tego Osiedla kierowaliśmy się podstawowymi wymaganiami Klientów, postawiliśmy na funkcjonalne, klasyczne rozwiązania zapewniające komfort i bezpieczeństwo.

Osiedle Promienna to dziewięć bloków, w których przygotowujemy idealne mieszkania na sprzedaż. Marki ulokowane w sąsiedztwie Warszawy są spokojnym miejscem z dostępem do terenów zielonych i infrastruktury. Wyjątkową atrakcją może być bliskość rzeki Długiej, Parku Miejskiego, czy jeziora Czarnego i Lasów Drewnickich, gdzie znajdziesz wiele miejsc do rekreacji.

 

strona inwestora

Zobacz również

TOP