Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Projektanci » Mooncut – precyzja w świetle lampy

Mooncut – precyzja w świetle lampy

Mooncut jest małą pracownią artystyczną wykonująca nowoczesne oświetlenie ze szkła akrylowego. Warto zwrócić uwagę na te unikatowe lampy, wykonane ręcznie. Nowoczesne Lampki LED są wygrawerowane szkle akrylowym technologią CNC, umieszczone w ręcznie pomalowanej podstawce bukowej i podświetlone paskiem ledowym.

14691292_676794575818858_3778160418662153991_o

Do produkcji lampek marki Mooncut producent wykorzystuje najlepsze materiały. Do nich z pewnością należy wysokiej jakości drzewo bukowe oraz pleksa wylewana o grubości 4mm. Nie bez znaczenia jest fakt, że wszystko jest wycinane i grawerowane na wysokiej jakości maszynach CNC. Tak powstały profesjonalnie produkt w zestawie został wzbogacony o ledy zasilane zasilaczem 12V.

Istotnym elementem, który wyróżnia markę Moonucut jest precyzja w każdym calu, która towarzyszy produkcji lamp. Każda lampka jest precyzyjnie grawerowana, podstawka bukowa ręcznie malowana, a także składana.

edisonNajnowsza kolekcja Mooncut wpisuje się aranżację nie tylko mieszkań, ale również biur, restauracji, kawiarni.

Nowoczesny designe przykuwa uwagę, co czyni te małe perełki oświetlenia atrakcją każdego wnętrza.

Największym atutem marki Mooncut jest nie tylko „handmade” – ręcznie wykonany, ale przede wszystkim cena i szybki czas realizacji

 

 

 

strona firmy

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP