Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » architekura » biurowce » C200 — The shipyard office

C200 — The shipyard office

C200 Office to nowa inwestycja komercyjna firmy Euro Styl Sp. z o.o. Sp. k.C200 to przykład rewitalizacji budynku biurowego, który przez wiele lat służył Stoczni Północnej i którego nazwa nawiązuje do wieloletniej stoczniowej tradycji. Wyjątkową cechą tego obiektu jest bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej oraz dedykowany przystanek tramwajowy zaraz przed wejściem do budynku. To w połączeniu z oddalonym zaledwie o 600 m przystankiem SKM Gdańsk Politechnika sprawia, że C200 Office jest wręcz idealnie skomunikowanym miejscem pracy.

 

Modernizacja C200 Office jest przykładem ambitnych planów nowego zagospodarowania postindustrialnych terenów typowego dla wielu europejskich miast, takich jak Oslo, Londyn, Hamburg czy Kopenhaga, które pozwalają odzyskiwać dla tkanki miejskiej najlepsze lokalizacje, a jednocześnie zadbać o dziedzictwo kulturowe. Dzięki rozległemu zakresowi planowanych prac budowlanych C200 stanie się nowoczesnym, komfortowym i przyjaznym miejscem pracy.

 

Przebudowa biurowca C200 Office, który ma być oddany do użytkowania w marcu 2016 roku, umożliwi zaproponowanie najemcom najwyższej jakości, nowoczesnej powierzchni biurowej, w standardzie pozwalającym na dowolną aranżację przestrzeni.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']Strona dewelopera[/usersultra_protect_content]

 

[googlemap title=Idea' width=780 height=300 zoom=14]Gdańsk, Marynarki Polskiej, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

TOP