Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Warszawa: Rezydencja Św. Barbary 4 perfekcja detalu

Warszawa: Rezydencja Św. Barbary 4 perfekcja detalu

Rezydencja Św. Barbary 4 to pierwsza w Warszawie butikowa kamienica wyróżniająca się tak indywidualnym stylem, drobiazgowo odtworzoną przedwojenną elewacją oraz najwyższym standardem. Rewitalizacja kamienicy Stefanii Tołwińskiej ma na celu stworzenie unikalnego miejsca do życia w ścisłym centrum Warszawy. Dzieła odnowy jednej z najpiękniejszych przedwojennych kamienic podjęła się firma Warsaw Attics, przy współpracy z pracownią Rewaloryzacji Architektury Nowy Zamek. Kamienicę podzielono zaledwie na 8 apartamentów, co gwarantuje wyjątkowy komfort mieszkania oraz zapewnia kameralną i ekskluzywną wspólnotę, do której wyłącznej dyspozycji przygotowano Spa oraz recepcję. Komfort zapewni również podziemny parking zlokalizowany pod podwórzem kamienicy, do którego prowadzi automatycznie otwierana brama wjazdowa.

Szklana panoramiczna winda zapewni bezszelestny dostęp do wybranego piętra. Pieczołowicie odtworzona klatka schodowa wykładana białym i czarnym marmurem z oryginalną, ręcznie kutą balustradą prowadzić będzie wprost do apartamentu.

Dbałość o każdy detal uwidoczniona zostanie już od drzwi wejściowych do apartamentu  – grubych, solidnych i bogato rzeźbionych. Mieszkania zachwycać będą przestronnymi wnętrzami o bardzo pożądanej wysokości 3,5 metra.

Kamienica znajduje się dosłownie 450 m od geograficznego środka centrum Warszawy i w bezpośrednim sąsiedztwie prestiżowych budynków biurowych, uznanych restauracji, kawiarni, i butików, Teatru Muzycznego Roma, centrum handlowego Złote Tarasy, Centrum Medycznego Luxmed, a także stacji metra Centrum, kolejowego Dworca Centralnego, oraz wielu przystanków komunikacji miejskiej. 

W najbliższej przyszłości w odległości ok. 300 m powstaną nowoczesne biurowce, które podniosą atrakcyjność okolicy, zwiększą ceny nieruchomości oraz liczbę osób zainteresowanych wynajmem apartamentów.

Dodatkowym atutem Rezydencji Św. Barbary 4 jest jej usytuowanie w bocznej, mało uczęszczanej i jednokierunkowej uliczce. Gwarantuje ona więc kameralność i ciszę przyszłym mieszkańcom. Bliskość zabytkowego parku przy kościele pod wezwaniem Św. Piotra i Pawła zapewnia miłe miejsce na spacery i relaks wśród zieleni.

Sw-Barbary-4_elewacja-e1455179717377

sw-Barbary-4_klatka-schodowa21-e1450091610678

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Rezydencja Św. Barbary 4′ width=780 height=300 zoom=14]Warszawa,Św. Barbary 4, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP