Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Apartamenty Hubertus 5a z pozwoleniem na użytkowanie.

Apartamenty Hubertus 5a z pozwoleniem na użytkowanie.

Firma ECO-Classic uzyskała pozwolenie na użytkowanie budynku apartamentowego, wybudowanego w ramach VI etapu osiedla Hubertus w Warszawie przy ulicy Obrzeżnej. Nowy budynek osiedla o numerze budowlanym 5A i administracyjnym 1E, dla którego pozwolenie na użytkowanie deweloper otrzymał miesiącu ubiegłym, stanowi unikalną ofertę mieszkaniową tej części Mokotowa. Kameralny projekt został wybudowany w zagospodarowanej przestrzeni o charakterze parkowo – ogrodowym, a jego mieszkańcy będą mogli swobodnie korzystać z osiedlowej infrastruktury, oferty komercyjnej i usług concierge. Budynek ten jest odpowiedzią na potrzeby osób, chcących połączyć wygodę życia w mieście z komfortem, jaki daje życie w spokojnej, zielonej enklawie.

 

W znajdującym się w północnej części działki trzypiętrowym budynku jest 11, w większości ponad 100-metrowych, apartamentów. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne tarasy, balkony lub- w przypadku mieszkań parterowych– własne ogródki. W podziemnym garażu przygotowano 32 przestronne miejsca postojowe.

 

Minimalistyczna, nowoczesna architektura i jasna kolorystyka elewacji harmonijnie korespondują z budynkami wcześniejszych etapów. Wysokiej jakości kamień, szkło i aluminiowe detale, wykorzystane do wykończenia wnętrz części wspólnych, podkreślają standard projektu i stanowią kontynuację założeń stylistycznych przyjętych przez projektantów osiedla.

 

– Hubertus to projekt bardzo dobrze oceniany przez klientów, poszukujących nowych mieszkań– mówi Zuzanna Kordzi, Dyrektor ds. Handlowych w ECO-Classic .- W oddanym ostatnio budynku, w momencie gdy uzyskiwaliśmy pozwolenie na jego użytkowanie, większość mieszkań miała już chętnych. Obecnie w ofercie pozostają już tylko 3 lokale.

 

Ceny dostępnych apartamentów kształtują się w granicach
od 8 200 zł do 8 600 zł/m2.

 

Autorem projektu budynku 5a jest pracownia ECO-Classic Architekci. Partnerem finansującym inwestycję i prowadzącym dla niej rachunek zastrzeżony jest Getin Noble Bank S.A.

 

Osiedle Hubertus to największa warszawska inwestycja ECO-Classic. W sześciu zaprojektowanych etapach będzie blisko 1200 nowych mieszkań. Oddanie drugiego budynku VI etapu zaplanowane jest na II kwartał 2016r.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

 

[googlemap title=’Apartamenty Hubertus’ width=780 height=300 zoom=14]Warszawa, Obrzeżna, Poland[/googlemap]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP