Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » ekskluzywne » Porta Mare Apartamenty Przy Plaży Dziwnówek w zasięgu Twojej ręki!

Porta Mare Apartamenty Przy Plaży Dziwnówek w zasięgu Twojej ręki!

Oferujemy Państwu do zakupu 171 przepięknych apartamentów usytuowanych bezpośrednio przy piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego w uroczej i cichej miejscowości Dziwnówek. Apartamenty zlokalizowane są w monitorowanym i strzeżonym budynku 12 kondygnacyjnym o nowoczesnej architekturze. W części podziemnej budynku znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy propozycję kompleksowego zarządzania zakupionymi przez Państwa apartamentami. Naszą ofertę kierujemy do tych klientów, którzy są zainteresowani zakupem nieruchomości w celach inwestycyjnych. Jesteśmy w pełni przygotowani do obsługi klientów chcących nabyć apartamenty w celu osiągnięcia zysku z jego wynajmu jak również jesteśmy w stanie zabezpieczyć wypoczynek właścicielom apartamentów.

Budynek będzie ogrodzony, monitorowany i strzeżony a PORTA MARE Sp. z o.o. będzie w profesjonalny sposób zarządzała budynkiem. Będzie również istniała możliwość zarządzania na zlecenie Państwa znajdującymi się w budynku apartamentami. Z okien apartamentów rozpościera się przepiękny widok na Morze Bałtyckie, Zalew Wrzosowski oraz otaczający budynek las sosnowy.

Plaża, SPA, basen, sala sportowa, boiska, kort tenisowy…

Do Państwa dyspozycji będzie zejście na plażę zlokalizowane tuż przy budynku. W związku z rozbudową i modernizacją ośrodka wypoczynkowego Róża Wiatrów należącego do PORTA MARE Sp. z o.o. do dyspozycji Państwa będzie basen, sala sportowa, boisko do koszykówki oraz squasha, kort tenisowy. W ośrodku wypoczynkowym będzie również zlokalizowana baza w zakresie odnowy biologicznej z programem fizykoterapeutycznym oraz programem wellnes & spa prowadząca do równowagi psychicznej, fizycznej i emocjonalnej.

strona inwestycji

[googlemap title=’Porta Mare Apartamenty' width=600 height=300 zoom=14]Dziwnówek, Wolności 31, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

TOP