Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Już w najbliższą sobotę Dni Otwarte Warmia Towers!

Już w najbliższą sobotę Dni Otwarte Warmia Towers!

warmia

WARMIA TOWERS to nowoczesny kompleks mieszkalno-biurowo-handlowy, który łączy zalety apartamentowca z centrum handlowym i biurowym. Składa się on z dwóch brył o odmiennych funkcjach. Dominującym elementem zamierzenia jest kompleks mieszkaniowy o powierzchni ok. 9.000 m2, który stanowią dwie czternastokondygnacyjne wieże połączone łącznikiem o wysokości dziesięciu kondygnacji z wyniesioną częścią środkową. W części mieszkaniowej znajduje się 198 lokali o powierzchni od 25 do 98 m2.

Drugą bryłę stanowi zespół biurowo-handlowo-usługowy. Na powierzchni ok.6.000 m2 zlokalizowane zostaną oprócz biur o wysokim standardzie podstawowe usługi dla mieszkańców Warmia Towers i naszego miasta, w tym dyskont spożywczy, apteka i przychodnie lekarskie. Zaplanowane zostało także miejsce na punkt przedszkolny. Wyraźną dominantę tej części stanowi powierzchnia biurowa stanowiąca pięciokondygnacyjną bryłę o szklanej fasadzie. Usługowy charakter przewidziano także dla lokali w parterze części mieszkaniowej.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę dla mieszkańców, klientów i gości w kompleksie znajdą się dwie strefy parkowania: naziemna ze 100 miejscami parkingowymi wokół kompleksu oraz trzykondygnacyjna podziemna. Ta druga przewidziana jest dla mieszkańców i użytkowników lokali.

Z położonych wyżej lokali można będzie podziwiać panoramę Olsztyna, tym bardziej, że kompleks będzie najwyższym budynkiem mieszkalnym w mieście.

Kompleks WARMIA TOWERS położony jest w centrum Olsztyna, przy jednej z głównych ulic naszego miasta, jaką jest ulica Śliwy. Niewielka odległość do Starego Miasta, Ratusza, ścisłego centrum i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego stanowi o atrakcyjności tej lokalizacji.

Serdecznie zapraszamy na nasze nowe stoisko w Centrum Handlowym AURA.

strona inwestycji

[googlemap title=’Warmia Towers' width=780 height=300 zoom=14]Olsztyn,Alojzego Śliwy, Poland[/googlemap]

Zobacz również

TOP