Jesteś tutaj
Strona Główna » Okazje! » Kraków: ostatnie mieszkanie w inwestycji Start City czeka na swoich lokatorów

Kraków: ostatnie mieszkanie w inwestycji Start City czeka na swoich lokatorów

Inwestycja START CITY przy ul. Republiki Korczakowskiej to oferta skierowana do wszystkich, którzy pragną stać się posiadaczami własnego, komfortowego mieszkania, usytuowanego w bliskiej odległości atrakcyjnych terenów zielonych i parków, a także w lokalizacji bardzo dobrze połączonej z centrum Krakowa poprzez komunikację miejską.

W tak atrakcyjnej inwestycji pozostało już ostatnie mieszkanie. Mieszkanie nr 116, o powierzchni użytkowej 54,05 m2, z balkonem, X piętro, rzut w załączeniu, w wyprzedażowej cenie 5.600 zł/m2

Na terenie inwestycji są 2 budynki XI piętrowe, plac zabaw, 70 bezpłatnych ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Start City to bezpieczne miejsce ogrodzone i monitorowane.

W niedalekim sąsiedztwie znajduje się zespół pałacowo-parkowy Anny i Erazma Jerzmanowskich, z unikalną zabudową zabytkowego pałacu i dawnej wozowni oraz siecią urokliwych alejek spacerowych biegnących w cieniu kilkusetletnich dębów stanowiących dziś pomniki przyrody, jak też tereny sportowe i boiska założonego w 1921 r klubu sportowego „Kolejarz”. Niezaprzeczalnym atutem lokalizacji jest rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, na którą składają się linie tramwajowe i autobusowe łączące miejsce inwestycji z centrum Krakowa. Na korzystne usytuowanie START CITY wpływa również odległość niespełna 3 km od obwodnicy Krakowa, co będzie znaczącym udogodnieniem dla lubiących weekendowe wypady poza miasto. Nieopodal znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych, takich jak sklepy Tesco, Obi, Kaufland czy Bonarka City Center, jak również przedszkola i szkoły.

strona inwestycji

 

Zobacz również

TOP