Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Warszawa: 9 i 10 kwietnia Dni Otwarte Rezydencji Strumykowy Zakątek

Warszawa: 9 i 10 kwietnia Dni Otwarte Rezydencji Strumykowy Zakątek

Rezydencja Strumykowy Zakątek już w najbliższy weekend organizuje Dni Otwarte. W godzinach od 10.00 – 16.00 wszyscy odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą inwestycji. Kalter Sp. z o. o. zapewnia nie tylko prezentację wszystkich mieszkań, ale także spotkania z pracownikami budowy, ofertę kredytową.

Strumykowy Zakątek ma charakter dużej miejskiej rezydencji, w której znajdzie się 61 mieszkań oraz 7 lokali usługowych w 4 klatkach schodowych. Budynek będzie miał zaledwie 3 piętra oraz tradycyjne, skośne dachy, co dodatkowo podkreśla jego kameralny, rezydencyjny charakter. Dodatkowym atutem jest duży teren prywatny, przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców. W jego skład wchodzi duży wewnętrzny teren zielony oraz własny, zadrzewiony plac zabaw ulokowany w zaciszu posesji, w niewielkim oddaleniu od budynku.

W parterze zlokalizowane zostały lokale użytkowe o niewielkiej powierzchni, przeznaczone pod drobny handel i usługi, niezwykle przydatne w codziennym życiu mieszkańców. W Strumykowym Zakątku oferujemy szeroki wybór mieszkań – od jednopokojowych poprzez dwu- i trzy- aż do czteropokojowych o powierzchniach od 30 do 80 mkw. Niektóre mieszkania na parterze będą posiadały przynależne ogródki, natomiast mieszkania na ostatniej kondygnacji wyposażone będą w przestronne tarasy oraz liczne schowki i powierzchnie dodatkowe zlokalizowane w poddaszach.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Rezydencja Strumykowy Zakątek ' width=780 height=300 zoom=14]Warszawa, Strumykowa, Poland[/googlemap]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP