Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Wrocław: Skończ szukać i zamieszkaj na swoim

Wrocław: Skończ szukać i zamieszkaj na swoim

Szukasz mieszkania i nie możesz znaleźć nic sensownego? Masz alergię na internetowe wyszukiwarki? Przeglądanie gazetowych ogłoszeń przyprawia Cię już o ból głowy? Rozwiązanie Twoich problemów może być prostsze, niż myślisz – już 19-20. listopada w Hali ORBITA przy ul. Wejherowskiej 34 odbędzie się kolejna, 4. edycja targów „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM”!

Pierwsza połowa 2016 roku to prawdziwy boom na polskim rynku mieszkaniowym. Deweloperzy odnotowują rekordy sprzedaży – według firmy doradczej REAS od kwietnia 2015 r. do czerwca 2016 r. sprzedano łącznie 57,7 tys. mieszkań. Było to niemal dwukrotnie więcej niż w 2012 r. –  pierwszym roku, w którym deweloperzy mogli na dobre zapomnieć o kryzysie. Jednak w przeciwieństwie do poprzedniego boomu z lat 2006-2008, tak szybkiej sprzedaży nie towarzyszy wzrost cen – te utrzymują się mniej więcej tym samym poziomie. Wszystko dzięki temu, że deweloperzy cały czas wprowadzają do sprzedaży nowe inwestycje, utrzymując przewagę podaży na popytem.

logoTak dzieje się również na Dolnym Śląsku – twierdzi Jakub Dziedzic z firmy Group4Events, organizatora targów „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM”. – Pierwotny rynek mieszkaniowy w aglomeracji wrocławskiej w ostatnich latach nie narzekał na zadyszkę, a przewidujemy, że jego rozwój w najbliższej przyszłości będzie jeszcze bardziej dynamiczny. W nowych inwestycjach najlepsze mieszkania wyprzedają się niemal na pniu, dlatego nie warto zwlekać – dobrym pomysłem może być odwiedzenie naszej imprezy i podpisanie umowy rezerwacyjnej już na stoisku targowym. Kolejnym argumentem za zakupem mieszkania tej jesieni mogą być utrzymujące się niskie stopy procentowe, które mają przełożenie na mniejsze koszty kredytu hipotecznego – wylicza Kowalski.

Targi „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM” odbędą się już po raz czwarty. Poprzednie dwie edycje spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem przez mieszkańców Wrocławia i okolic, którzy tłumnie zjawili się w hali ORBITA, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą mieszkań i domów niemal całego Dolnego Śląska. We listopadzie swoje nieruchomości będzie proponować blisko 70 deweloperów, a także agencje nieruchomości, banki udzielające kredytów hipotecznych i firmy pośrednictwa finansowego. Stoiska deweloperów, mających w swojej ofercie premierowe inwestycje zostaną specjalnie oznakowane. Wielu wystawców przygotowało również specjalne promocje, obowiązujące tylko podczas tego wydarzenia.

Specjaliści z Group4Events jak zwykle przygotowali również bogaty program darmowych prelekcji i seminariów, mających za zadanie przybliżyć kupującym wszystkie ważne aspekty i przepisy, których znajomość może być niezbędna do bezproblemowego zawarcia transakcji.  Podczas obu dni targowych będzie można dowiedzieć się m. in. jak bezproblemowo i bezpiecznie zaciągnąć kredyt hipoteczny lub jak odebrać mieszkanie od dewelopera. Odwiedzający targi otrzymają również specjalny album targowy, zawierający oferty wszystkich wystawców. Najmłodsi będą mogli spędzić przyjemnie czas na kolorowym placu zabaw. Rodzice z kolei będą mogli odpocząć po trudach poszukiwań w eleganckiej kawiarence targowej.

Sponsorami targów są firmy Archicom i Rafin.

Targi odbywają się w godzinach 10-16. Bilet wstępu kosztuje 10 zł (15 zł – rodzinny, 2 osoby plus dzieci do 15 roku życia), ale można nabyć go z 30 proc. zniżką. Więcej szczegółów na stronie http://targi-naswoim.pl/wroclaw

 

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP