Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Kolekcja Mix & Match Blossom – kwiatowa łąka na stole

Kolekcja Mix & Match Blossom – kwiatowa łąka na stole

Kolekcja Mix & Match Blossom Line to wiosenna propozycja Ćmielów Design Studio. Utrzymana w lekkiej, pastelowej kompozycji kolorystycznej Blossom Line stworzy na stole klimat wiosennego ogrodu. Blossom naturalnie kojarzy się z zielonym, soczystym ogrodem. Linię budują dwa podstawowe kształty talerzy – prosty i o falowanym brzegu, imbryk, cukiernica i filiżanki herbaciane. Blossom Line zachwyca lekkością i prostotą kształtu, które nabierają smaku wraz z bogatą, wiosenną kolorystyką kolekcji. Energetyczna kolekcja to kolejny system porcelany z przeznaczeniem do samodzielnej aranżacji. Została przygotowana specjalnie z myślą o tworzeniu specjalnych kompozycji.

Blossom Line to kolekcja z serii Mix & Match – mieszaj i łącz, w której dowolnie możemy tworzyć indywidualne zestawienia kolorystyczne. Kolekcja dostępna w sprzedaży w ofercie Ćmielów Design Studio, Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A.

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. to największa fabryka porcelany cienkościennej w Europie. Powstała w wyniku połączenia dwóch spółek – Zakładów Porcelany „Ćmielów” Sp. z o.o. i Porcelany „Chodzież” S.A. To połączenie bogatej historii i niepowtarzalnego designu dwóch najstarszych fabryk porcelany. Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. tworzy unikatowe przedmioty, dbając przy ich wykonaniu o najmniejszy detal, kładąc nacisk na kunszt ręcznego wykonania i zdobienia. Kolekcje „Ćmielowa” to powrót do źródeł poprzez odtwarzanie najstarszych, jedynych w swoim rodzaju, tradycyjnej zastawy stołowej kolekcjonerskich fasonów w nowym ekskluzywnym wydaniu.

Polskie Fabryki Porcelany wchodzą w skład grupy kapitałowej Wistil (do której należą również Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” S.A.) i są właścicielem trzech marek: „Ćmielowa”, „Chodzieży” i „Ćmielów Design Studio”. Klasyczny i tradycyjny „Ćmielów”, słynie z historycznych kolekcji, które trafiają do monarchów i głów państw na całym świecie, elegancka i funkcjonalna „Chodzież” oraz zupełnie nowy „Ćmielów Design Studio”, wytyczają linię współczesnej porcelany. Wszystkie trzy marki łączy najwyższa jakość oferowanych produktów. Ćmielów Design Studio implikuje natomiast nowe, twórcze podejście do porcelany, czerpanie z doświadczenia i potencjału utalentowanych projektantów z całego świata.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']Strona projektanta[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

TOP