Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » Warszawa: Bliska Wola zaprasza na Dni Otwarte 5-6 marca

Warszawa: Bliska Wola zaprasza na Dni Otwarte 5-6 marca

J.W. Construction zaprasza na Dni Otwarte 5-6 marca.

Poznaj wysoką jakość i standard Bliskiej Wolii. Podczas dni otwartych można przekonać się jak pięknie można mieszkać i co najistotniejsze nabyć apartamenty z wykończeniem już od 239 000 zł.

Nie można przegapić takiej okazji.

W projekcie duży nacisk J.W. Construction kładzie na estetykę wykonania mieszkań i części wspólnych, która zostanie uzyskana dzięki wykorzystaniu nowoczesnego designu i wysokiej klasy materiałów. Projektanci – Biuro architektoniczne BAU postawiło na nowoczesność i funkcjonalność. Atrakcyjne rozkłady mieszkań, duże drewniane okna, obszerne balkony i tarasy oraz duże przeszklenia elewacji nadają bryle budynku lekkości.

W trzecim etapie warszawski deweloper przewidział budowę imponującego parku, na terenie którego znajdzie się staw z fontannami dający ukojenie w upalne dni oraz fantastyczną rozrywkę w zimie – zmieniając się w osiedlową ślizgawkę. Ponadto na terenie osiedla znajdować się będą boiska oraz wyposażone place do gier gdzie z powodzeniem można uprawiać koszykówkę, piłkę ręczną, piłkę nożną oraz siatkówkę.

Bliska Wola została zaprojektowana z myślą o wygodzie mieszkańców ale również w trosce o środowisko. Zastosowane liczne proekologiczne rozwiązania przyczynią się do istotnego zmniejszenia opłat czynszowych.

Projekt osiedla powstał po to, aby dać przyszłym mieszkańcom komfort codziennego życia i stworzyć przyjazne rodzinom miejsce, w doskonałej lokalizacji.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom architektonicznym nowe mieszkania na warszawskiej Woli spełnią oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców, pragnących mieć dostęp zarówno do tarasów z widokiem jak i ogródków.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Bliska Wola' width=780 height=300 zoom=14]Warszawa, Kasprzaka, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP