Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Gdańsk: Zapraszamy na dzień otwarty nowej inwestycji ROBYG – MORENOVA

Gdańsk: Zapraszamy na dzień otwarty nowej inwestycji ROBYG – MORENOVA

Już w najbliższą sobotę- 23 stycznia – w godzinach 9.00-16.00  zapraszamy na dzień otwarty do naszego Biura Sprzedaży. Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w ramach nowej inwestycji Morenova. Dla wszystkich, które w tym dniu odwiedzą biuro dewelopera, przy ulicy Rakoczego 30 w Gdańsku, i zakupią mieszkanie mamy wyjątkowy prezent – voucher do SPA o wartości 500 zł.

 

Ponadto aż 25 osób aktywnie uczestniczących w spotkaniu ma szansę otrzymać kartę podarunkową do sieci sklepów Decathlon.

 

Morenova to znakomita lokalizacja (9 min. do centrum Gdańska i 10 min. do Trójmiejskiej Obwodnicy) oraz dobrze rozwinięta infrastrukturą dookoła osiedla. Spośród otoczenia wyróżnia ją oryginalna, kaskadowa architektura budynków. Podwyższony standard wykończenia i sąsiedztwo zielonych terenów tworzy wyjątkowy charakter osiedla. Ceny mieszkań zaczynają się już od 169 000 zł.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

[googlemap title=’MORENOVA' width=780 height=300 zoom=14]Gdańsk, Rakoczego 30, Poland[/googlemap]

 

 

Zobacz również

TOP