Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Uni Rent Invest Katowice – Inwestycje w Nieruchomości

Uni Rent Invest Katowice – Inwestycje w Nieruchomości

Działają na rynku nieruchomości od 14 lat, początkowo pod nazwą Unidom Nieruchomości teraz także Unirent Invest.  Wraz z rozwojem oferta firmy ciągle się powiększa…

Oferują szeroki zakres usług związanych z obsługą nieruchomości m.in. pośrednictwo, zarządzanie nieruchomościami, doradztwo inwestycyjne, Home Staging, remonty, a przede wszystkim  zarządzanie najmem.

W chwili obecnej Unidom Nieruchomości zarządza prawie 100 mieszkaniami na terenie Katowic, Gliwic, Zabrza Siemianowic, a ich portfel ciągle się zwiększa.

Długoletnie doświadczenie firmy na rynku nieruchomości pozwala jej skutecznie działać w całym procesie inwestycyjnym w nieruchomości. I właśnie chcąc wykorzystać to doświadczenie stworzono zupełnie nową markę.

Unirent Invest wyróżnia jeszcze lepsza jakość w dziedzinie inwestowania w nieruchomości co pozwala firmie obsługiwać klientów począwszy od nabycia poprzez przygotowanie nieruchomości pod wynajmem, aż po obsługę całego procesu najmu.

Unirent Invest wspiera również klientów posiadających już mieszkania pod wynajem w zakresie jak najlepszego wykorzystania jego potencjału…

Wiedza zespołu pozwala wyszukiwać  i rekomendować klientom takie mieszania i lokale, które osiągają najwyższe cele inwestycyjne pod względem bezpieczeństwa i rentowności.

Unirent Invest działa rzetelnie, profesjonalnie i ciągle powiększa grono zadowolonych klientów. O nieruchomości klientów śląska firma dba jak o własne.

strona firmy

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP