Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Franke Box Center zdobywcą iF Design Award 2019

Franke Box Center zdobywcą iF Design Award 2019

Wielofunkcyjny zlewozmywak Box Center otrzymał prestiżową nagrodę  iF Design Award 2019. Nowość firmy Franke została uznana za najciekawszy produkt w kategorii Kuchnia.

Box Center w funkcjonalny sposób łączy w jedną całość zlewozmywak z miejscem do przechowywania niezbędnych kuchennych akcesoriów. Obok głównej komory znajduje się mniejsza, a mieszczący się tam przybornik zawiera: zestaw trzech noży, dwie deski do krojenia i wkładkę ociekową. Przybory kuchenne ukryte są
w praktycznych przegrodach.

Wyjątkowość Box Center zwróciła uwagę 67 członków jury, którzy obradowali podczas trzydniowej sesji w Hamburgu. Specjaliści ze świata designu nie mieli łatwego zadania. Do konkursu nadesłano ponad 6 400 zgłoszeń z 50 krajów świata. Głównymi kryteriami wyboru były: funkcjonalność, właściwy dobór materiałów oraz innowacyjność.

iF Design Award jest jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie designu.
Od 65 lat projektanci i producenci starają się zdobyć uznany na całym świecie tytuł iF  w dziedzinie projektowania. Miano iF Design Award to wyraz  specjalistów z branży. Dla użytkowników znak, że mają do czynienia z wyróżniającym się produktem, któremu warto zaufać.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że efekt naszych prac projektowych spotkał się z uznaniem. Potwierdza to nasze przewidywania odnośnie przyszłości urządzeń kuchennych. Obserwujemy, że w naszych zabieganych czasach klienci coraz chętniej zwracają się w stronę rozwiązań praktycznych, ale równocześnie mają coraz wyższe wymagania odnośnie wzornictwa. Box Center jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na urządzenia znacząco podnoszące walory użytkowe”  – komentuje Michał Turlejski, Product Manager, Franke Polska.

strona firmy

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP