Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Szczecin: Dni Otwarte na Nowowiejskiej 27

Szczecin: Dni Otwarte na Nowowiejskiej 27

Neptun Developer zaprasza w weekend, 21-22 maja, między 10 a 14 na Dni Otwarte na Nowowiejskiej 27

Każdy uczestnik spotkania, otrzyma kupon rabatowy, upoważniający do zakupu mieszkania na osiedlu Nowowiejska 27 z rabatem.

Nowowiejska 27 to nowe, kameralne osiedle willowe w Bezrzeczu, oddane do użytku w lipcu 2015 r.. W ramach inwestycji szczeciński deweloper wybudował 17 dwurodzinnych willi, w których znajdują się 34 mieszkania o powierzchniach od 104 do blisko 152 mkw.. Przyszli mieszkańcy Nowowiejskiej 27 mają do wyboru 3 typy mieszkań: jednopoziomowe na parterze, jednopoziomowe na pierwszym piętrze i dwupoziomowe. Do wszystkich mieszkań przynależą ogródki o powierzchniach od 60 do 401 mkw.. Mieszkania jednopoziomowe na pierwszym piętrze mają dodatkowo piękne, 15-metrowe tarasy. Komfort parkowania pojazdów na Osiedlu zapewniają liczne miejsca parkingowe w garażowcu podziemnym i na parkingu naziemnym.

Standard jakościowy mieszkań na Osiedlu Nowowiejska 27 jest zdecydowanie najwyższy spośród całej oferty na rynku pierwotnym w Szczecinie. Nowoczesna architektura, starannie zagospodarowana aranżacja mieszkań, wysokiej jakości materiały o ponadnormatywnych parametrach, gwarantujących komfort i oszczędność codziennego użytkowania wyróżniają ofertę na rynku deweloperskim w Szczecinie.

Lokalizacja Osiedla w Bezrzeczu gwarantuje jego mieszkańcom komfort życia w kojącym otoczeniu przyrody, a sprawny układ komunikacyjny pozwala na szybkie połączenie z centrum Szczecina.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Nowowiejska 27′ width=780 height=300 zoom=14]Szczecin, Nowowiejska 27, Poland[/googlemap]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP