Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Szczecin: Wybierz wymarzony dom lub mieszkanie na osiedlu Osówka i skorzystaj z promocji

Szczecin: Wybierz wymarzony dom lub mieszkanie na osiedlu Osówka i skorzystaj z promocji

Vastbouw Polska Sp. z o.o.zaprasza na na organizowany 24 września – Dzień Otwarty na osiedlu domów jednorodzinnych Osówka w Szczecinie przy ul. Miodowej w godz. od 11:00 do 15:00. Dojazd od ul. Podbórzańskiej lub Miodowej.

Zawierając do dnia 22 września 2016 roku umowę na zakup nieruchomości na osiedlu Osówka otrzymasz PREZENT w postaci 10.000 złotych na dowolne prace dodatkowe lub wykończeniowe.

W ofercie posiadamy nowoczesne domy jednorodzinne wolnostojące, domy w zabudowie szeregowej oraz lokale mieszkalne w budynkach 4-rodzinnych.

Położenie osiedla w okolicy Puszczy Wkrzańskiej gwarantuje ciszę i spokój oraz jednoczesną bliskość miasta. Takie umiejscowienie stanowi idealny balans dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku, a nie chcących rezygnować z zalet miejskiego życia.

Osiedle OSÓWKA tworzą w dużej mierze domy jednorodzinne typu: BLIŹNIAK w zabudowie 2 oraz 4 lokalowej.

Charakter modernistycznych domów podkreślają przeszklenia, tych tradycyjnych zaś łagodny i ciepły charakter. Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia wiaty garażowej oraz wykończenia domu w standardzie „pod klucz”. Naszą nową propozycją są domy 4-rodzinne o lekkiej, nowoczesnej zabudowie. Znakomicie rozrysowana i zaprojektowana przestrzeń stwarza możliwość różnej aranżacji i funkcji pomieszczeń.
Domy budowane są w technologii tradycyjnej z wykorzystaniem wysokiej jakości sprawdzonych materiałów i komponentów budowlanych.
W ramach kompleksowego zagospodarowania terenu osiedla powstają drogi osiedlowe, chodniki oraz oświetlenie. Planowane są również prace związane z urządzeniem pasów zieleni, co niewątpliwie podniesie walory estetyczne inwestycji.

[googlemap title=’Osiedle Osówka' width=780 height=300 zoom=14]Szczecin, Miodowa, Poland[/googlemap]

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP