Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » ekskluzywne » KAMIENNOGÓRSKA 5 – Poznań, Grunwald

KAMIENNOGÓRSKA 5 – Poznań, Grunwald

 

 

 

KAMIENNOGÓRSKA 5 to inwestycja zaprojektowana ze szczególną troską o wymagania jej przyszłych mieszkańców – osób czerpiących radość z kontaktu z naturą, a także ceniących sobie dostęp do wszystkich udogodnień dynamicznie rozwijającego się, pięknego i nowoczesnego miasta, jakim jest Poznań.

Odkryj artystyczną stronę KAMIENNOGÓRSKIEJ 5

Abyś dobrze czuł się w swoim nowym domu zadbaliśmy o to, aby KAMIENNOGÓRSKA 5 poza praktycznym komfortem, dostarczała także niebanalnych wrażeń estetycznych. Stąd wyjątkowy design inwestycji, który nie pozwoli pomylić tego miejsca z żadnym innym.
Przypominający mozaikę, niepowtarzalny projekt elewacji KAMIENNOGÓRSKIEJ 5 został zainspirowany twórczością takich wybitnych artystów jak Pablo Picasso czy polski malarz Eugeniusz Gerlach. Nieregularne motywy zdobiące KAMIENNOGÓRSKĄ 5 nawiązują do niesymetrycznych kształtów występujących w naturze i odpowiadają strukturze gałęzi czy wzorom jakie układa płynąca w strumieniu woda.
Nad koncepcją i projektem architektonicznym KAMIENNOGÓRSKIEJ 5 pracował zespół ekspertów, który za cel postawił sobie stworzenie przyjaznego i wygodnego kompleksu, posiadającego jednocześnie unikatowy, finezyjny i artystyczny charakter.

Kamiennogórska 5 to osiedle zlokalizowane w dzielnicy Grunwald, w najbliższym sąsiedztwie malowniczego Lasku Marcelińskiego, z uroków którego przyjdzie Ci korzystać na co dzień. Osiedle składa się z dziewięćdziesięciu siedmiu mieszkań wyposażonych w balkony, ogródki, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe. Oto miejsce, które zapewni Ci wygodne życie w stylowym i funkcjonalnym otoczeniu.

strona inwestycji

Zobacz również

TOP